You are here
Home > Uncategorized > Najfajniejsza Wiadomość O Podrywaniu Jaką Dostałem

Najfajniejsza Wiadomość O Podrywaniu Jaką Dostałem

Jeśli również śledzisz fora o uwodzeniu kobiet czytaj uważnie…

 

Nigdy wcześniej nie zdarzyło mi się nie móc powstrzymać śmiechu czytają maila. Oto jaką wiadomość dostałem od Michała:

„Elo, jestem Michał i nie będę pytał Cie o to jak tańczyć, bo kurs tańca mnie nie interesuje. Bardziej chodzi mi o wiedzę o uwodzeniu kobiet. Na forum w Internecie znalazłem taki sposób na pocałowanie dziewczyny: mówisz, żeby zamknęła oczy i wyobrażała sobie wielkiego różowego słonia. Po chwili trzeba ją pocałować. A kiedy dziewczyna otworzy oczy mówi się „To nie ja, to ten słoń”. Użyłem tego na mojej koleżance, kiedy poszliśmy na drugie spotkanie do kawiarni. Dostałem policzek przy kilkunastu ludziach. Teraz się z tego śmieje, bo dziewczyna nie była mnie warta, ale chciałem Cie zapytać co zepsułem w tej rutynie? Czemu wyszło tak, a nie inaczej. Polecasz mi na przyszłość używanie tego sposobu?”

Moja odpowiedź:

Michale, NIGDY nie ufaj osobą, które wypisują swoja „prawdy objawione” na forach i chowają się za anonimowymi Nickami.

Według mnie Na forach internetowych znajdziesz 95% Nieprzydatnych śmieci produkowanych przez dowcipnych gimnazjalistów. Pozostałe 5% jest wartościowe, ale jak rozpoznać diament wśród metrów mułu?

Moją odpowiedź podzielę na 2cześci

 1. Dlaczego kobieta Cie spoliczkowała
 2. Jak zapobiec czemuś takiemu w przyszłości

 

1)      Pierwszy pocałunek to nierzadko spore emocje. W przypadku Twojej koleżanki to nie były jednak spore emocje a bomba emocjonalna, której nie wytrzymała. Dlaczego…

Ponieważ kazałeś jej zamknąć oczy i wokół było mnóstwo osób. Energia z tych bodźców wylądowała na Twojej twarzy, ale nie przejmuj się. Nawet najlepszym zdarzają się błędy.

Jeśli każesz dziewczynie zamknąć oczy i wtedy ją pocałujesz sprawdzi się to wtedy, gdy ona czeka na pocałunek. Takie „gierki” jeśli działają na jakieś kobiety, to na gimnazjalistki, albo inne młodziutkie dziewczyny. Przejdą również u kobiety, która już jest w Tobą mocno zainteresowana lub zakochana. Gdy jednak nie wiesz jak postępować z kobietami i spotykacie się jako przyjaciele, a nagle wyskakujesz jej z czymś takim… już sam wiesz co się stanie.

Inna kwestia, że jeśli robisz coś takiego poważnej kobiecie, sam w jej oczach stajesz się bardziej dziecinny.

Dziewczyna traci również do Ciebie zaufanie, bo każesz jej zamknąć oczy i nijako „kradniesz pocałunek”. Jeśli dziewczyna ma otwarte oczy – ma kontrolę i może Ci pozwolić lub nie. Jeśli każesz jej zamknąć oczy to tak jakbyś związał jej ręce i bez jej pytania odbył z nią stosunek seksualny. O ile za gwałt idzie się na przymusowe wakacje, o tyle za skradziony pocałunek kobiety karzą przeważnie dezaprobatą. (Chyba, że wiesz, jak być w jej oczach diabelsko atrakcyjnym)

 

 1. Jak zapobiec takiej sytuacji w przyszłości – nigdy więcej nie stosuj metody przeczytanej na forum (to chyba wiesz). Nie każ jej również zamykać oczu pod żadnym innym powodem. Nie „kradnij pocałunków”. Wystarczy wiedzieć za jakie „sznurki pociągać”, aby dziewczyna sama się zgodziła.

 

Warto również wykazać się empatią. Zatłoczone miejsce (jak kawiarnia) może nie być najlepszym miejscem na waszego pierwszego buziaka. Postaraj się wybrać nieco dyskretniejsze miejsce. Zwłaszcza na pierwszy raz!

Na pierwszy pocałunek jest kilka dobrych sposobów, które stosują faceci działający jak magnes na kobiety. Ale nie wszyscy ich potrzebują.

W większości przypadków jeśli wykażesz się empatią – nie potrzeba niczego więcej.

 

Pozdrawiam i życzę duuużo zdrowia, Mariusz :)

Ps. Dodam tylko, że Michał zgodził się na publikacje treści wiadomości.

Mariusz
Trener relacji damsko-męskich, uwodzenia, umiejętności interpersonalnych. Autor systemu uwodzenia w tańcu. W społeczności uwodzicieli znany jako ekspert od rozwiązywania ciężkich przypadków, gdyż większość jego kursantów szkoliła się wcześniej bezskutecznie u innych. Idealny przykład tego jak z introwertyka o ogromnym bagażu kompleksów, można zmienić się w pewnego siebie mężczyznę, mającego świetne relacje z ludźmi. Decyzje o swojej zmianie i kupieniu biletu w jedną stronę w podróż zwaną „rozwojem osobistym” podjął w 2009r.
http://www.sekrety-uwodzicieli.pl/

4 thoughts on “Najfajniejsza Wiadomość O Podrywaniu Jaką Dostałem

 1. Good day! Do you know if they make any plugins to safeguard against hackers? I’m kinda paranoid about losing everything I’ve worked hard on. Any recommendations? dbgfeccfcgaecdgg

 2. Możesz napisać coś o tym ?
  „Na pierwszy pocałunek jest kilka dobrych sposobów, które stosują faceci działający jak magnes na kobiety. Ale nie wszyscy ich potrzebują.”

  1. Chociażby wykorzystywanie pauz.

   Dla większości facetów cisza jest niekomfortowa, więc i dla kobiety się taka staje. Faceci, którzy potrafią działać na kobiety – wiedzą jak wykorzystać pauzy.

   O co chodzi.

   Pauza = napięcie = emocje. Fantastycznym sposobem jest zrobienie pauzy, po czym ciepłe spojrzenie kobiecie w oczy, potem na usta, znowu w oczy, po czym zbliżenie się do kobiety i pocałowanie jej.

   To jest CHOLERNIE skuteczne, bo kobieta jest pod wpływem emocji = na więcej możesz sobie pozwolić 🙂

Dodaj komentarz

Top