You are here
Home > randki > 5 sposobów na lepsze randki

5 sposobów na lepsze randki

Większość z Nas idąc na randkę z kobietą na której naprawdę Nam zależy – daje z siebie tylko 50%. Cóż… dochodzi stres (Twój, ale i kobiety) i… ma być pięknie a wychodzi bardzo przeciętnie.

To zwykle nie wystarczy na te najlepsze kobiety w sam raz do związku. Ale na wszystko jest sposób…

 

5 sposobów na lepsze randki

 

#1 Wybierz ciche miejsce

Wybierz ciche i spokojne miejsce, gdzie łatwo się zrelaksować i poczuć komfortowo z kobietą.

Konkrety: najgorsze rozwiązania:

  • kiedy ludzie siedzą za blisko i słychać wszystko o czym rozmawiacie – kobieta będzie się peszyć z opowiadaniem bardziej intymnych historii, które świetnie rozwinęłyby Waszą znajomość
  • kiedy panuje straszny tłok lub hałas – trzeba się przekrzykiwać i jest to problematyczne

Najlepsze miejsce: tam gdzie jest cicho, komfortowo i Waszej rozmowy nie słyszą inni.

 

Poznałem kiedyś kobietę, która byłą pewniakiem. Była po ciężkim związku, chciała się wyszumieć i sama leciała na facetów. Byłem akurat w związku więc odstąpiłem Ją koledze. Nic z tego nie wyszło. Jak to możliwe że rozgarnięty normalny koleś umawia się z kobietą której mowa ciała wręcz krzyczy „POTRZEBUJĘ FACETA” i nic im z tego nie wychodzi?

Popełnił fatalny błąd.

Umówił się w zatłoczonej kawiarni… Po 5-minutach przekrzykiwania się oboje czuli się niezręcznie. Nic z tym nie zrobił. Dlatego randka stała się męcząca zamiast przyjemna. Nigdy więcej się nie umówili.

Dlatego unikaj zatłoczonych miejsc.

 

#2 Trik psychologiczny

Polega na tym, że w ciągu 1 randki powinieneś 3-krotnie zmienić miejsce z kobietą. Co to daje?

  • Jeśli jej umysł kojarzy Cię z wielu miejsc ma poczucie że dobrze się znacie
  • W każdym kolejnym miejscu jest „efekt świeżości” co powoduje że rozmowa jest bardziej dynamiczna i bogatsza w emocje
  • Po takiej randce kobieta ma wrażenie, że dużo się działo

Często jest tak że przez stres lub zmęczenie rozmowa staje się nudna lub nijaka. To jest zabójcze dla atrakcyjności. Stosując 3-krotną zmianę miejsc zabezpieczasz się przed tym.

Sam miałem sytuację, gdzie umówiłem się z kobietą która odpowiadała mi pod każdym względem. 1 randka była tak dobra, że miała trwać 2 godziny (oboje byliśmy umówieni) a trwała grubo ponad 7 godzin (oboje odwołaliśmy spotkania). Nadszedł czas drugiej randki i… gadało się tak jakbyśmy oboje byli z innej bajki. Coś się popsuło. Po 15-minutach zabrałem Ją po prostu z kawiarni na dzikie jezioro i to był strzał w 10-tkę! Nie dość że piękna Pani rozgadała się jak poprzednio – to jeszcze na dzikim Jeziorze w nocy można zrobić znacznie więcej niż w kawiarni pełnej ludzi.

Ten sposób naprawdę robi robotę.

 

#3 Nigdy nie siadaj naprzeciwko Niej – zawsze obok

5 sposobow na lepsze randkiSiadanie naprzeciw kobiety powoduje to że zwyczajnie się peszy. Siadanie w ten sposób powoduje uczucie konfrontacji i może znacznie bardziej zablokować kobietę, niż gdybyś siedział obok Niej.

Skoro możesz sobie pomóc takim szczegółem, to czemu z tego nie skorzystać?

 

 

 

#4 Posadź Ją tak, żeby nikt nie peszył Jej wzrokiem

Często kobieta zachowuje się na randce dziwnie i jest spięta. Zwykle nie powie o co chodzi i masz wrażenie, że to Twoja wina. Otóż nie.

Wystarczy że ktoś dziwnie spogląda na kobietę lub w lokalu jest ktoś znajomy, kogo nie lubi.

Na przynajmniej co 10-tej randce na której byłem występował ten problem. Kiedyś zdarzyło mi się, że do lokalu weszły koleżanki mamy kobiety. Pomimo tego że dawno skończyła lat 18… była ich obecnością speszona jak małe dziecko. Gdybym wtedy nie zaproponował Jej zmiany lokalu jestem pewien że poniósł bym z Nią całkowitą porażkę. A z kobietami wyczucie tego typu sytuacji jest w cenie.

 

#5 Sposób na zdjęcie z siebie presji przed ważną randką

Po co robi się „before party”? Żeby nakręcić się przed imprezą. Ten sam mechanizm możesz wykorzystać, kiedy czeka Cię ważna randka przed którą czujesz stres i boisz się jak wypadniesz.

Umów się z przyjaciółmi lub dobrą koleżanką. Wejdź w tryb socialny. Rozgadasz się. Dzięki temu na randce będzie Ci o wiele łatwiej.

Najgorsze co możesz sobie zafundować przed taką randką to cały dzień w samotności.

 

Pozostałe szybkie triki zawarłem w materiale o atrakcyjności. Są też sposoby na lepsze randki polegające na regularnej pracy nad sobą i swoją atrakcyjnością. Największe efekty nie przychodzą tu od razu, ale za to zostają z Tobą na zawsze. Najważniejsza jest Twoja pewność siebie i umiejętność odnajdywania się w nowych sytuacjach, ale kiedy rośnie Twoje doświadczenie z czasem staje się to proste jak zrobienie herbaty.

 

Pomogło? To bierz i korzystaj do woli:)

Masz pytanie? Pisz w komentarzu:

Mariusz
Trener relacji damsko-męskich, uwodzenia, umiejętności interpersonalnych. Autor systemu uwodzenia w tańcu. W społeczności uwodzicieli znany jako ekspert od rozwiązywania ciężkich przypadków, gdyż większość jego kursantów szkoliła się wcześniej bezskutecznie u innych. Idealny przykład tego jak z introwertyka o ogromnym bagażu kompleksów, można zmienić się w pewnego siebie mężczyznę, mającego świetne relacje z ludźmi. Decyzje o swojej zmianie i kupieniu biletu w jedną stronę w podróż zwaną „rozwojem osobistym” podjął w 2009r.
http://www.sekrety-uwodzicieli.pl/

Dodaj komentarz

Top