You are here
Home > atrakcyjność > Jak Poderwać Nieśmiałą Dziewczynę?

Jak Poderwać Nieśmiałą Dziewczynę?

jak poderwać nieśmiałą dziewczynę i zatrzymac na zawsze

Jak Poderwać Nieśmiałą Dziewczynę?

 

Większość mężczyzn nie radzi sobie z poderwaniem nieśmiałej dziewczyny, ponieważ robią to źle. Myślą, że przeczytają u „GURU” uwodzenia jak podrywa się kobiety i będą mogli odnieść to do każdej kobiety.

Takie podejście jest super, jeśli do końca życia chcesz być samotny, albo spotykać się z brzydkimi dziewczynami które szukają kogokolwiek.

Na nieśmiałe dziewczyny jest sposób. Chcesz się dowiedzieć jak poderwać nieśmiałą dziewczynę?

Już wyjaśniam o co chodzi…

Współcześni faceci mają problemy z pewnością siebie i tematami rozmowy. Myślą, że kiedy dziewczyna na początku rozmowy zdawkowo im odpowiada, nie podtrzymuje rozmowy ani się nie uśmiecha – nie jest nimi zainteresowana.

To poważny błąd. Bo często jest zainteresowana, ale wstydzi się ZNACZNIE bardziej od Ciebie. Przekonałem się o tym dobitnie, gdy mój znajomy przysiadł się do mojej przyjaciółki, z którą pół roku wcześniej miałem bliższą przyjemność.

Po kilku chwilach skończyły im się tematy do rozmowy. Dziewczyna od początku była nim zainteresowana on nią też i to bardzo. Ten koleś w liceum był moim idolem, bo dziewczyny do niego lgnęły, a mimo to nie poradził sobie. Uznałbym to za przypadek, ale gdy sytuacja powtórzyła się 3 razy z innymi osobami…

Nieśmiałe kobiety są CUDOWNE. Piszę to bez grama przekąsu. Większość dziewczyn będzie trajkotać jak stare radio o rzeczach, które latają nam koło ….(nie powiem czego). Co nas obchodzi jej zasrany słodziutki króliczek albo CAŁKOWITY HIT – to ile kolesi ją podrywa.

Tymczasem nieśmiałe dziewczyny to prawdziwe perełki. Posłuchają, przytakną i nie paplają potem na prawo i lewo o czym gadaliście. Ale jest coś jeszcze lepszego.

Nieśmiałe kobiety są jak dzikie jeżyki– ciężko je oswoić. Z tego też względu mają wokół siebie mało facetów, z którymi chciałyby coś więcej… (czytaj atrakcyjnych). Mają mniej opcji niż urodzone „flirciary”, które mają zawsze kilku orbiterów.

…ale jeśli chodzi o ich wartość często w niczym nie ustępują flirciarą. Po prostu nie umieją odpowiednio pokazać swoich walorów/ atrakcyjnych cech i tym przyciągnąć faceta.

Dlaczego nieśmiałe kobiety ciężko oswoić?

 

…bo aby uwieść nieśmiałą dziewczynę musisz:

 

 1. Zdobyć Jej zaufanie
 2. Sprawić, żeby swobodnie się przy Tobie poczuła
 3. Poprowadzić odpowiednio rozmowę przez pierwsze 5-10 minut, podczas gdy ona będzie odpowiadać zwięźle i krótko = ciężar rozmowy na Tobie
 4. Rozkręcić ją – aby ona zaczęła mówić o sobie

…jest jeszcze punkt „e)” – wydobycie z niej wartości.

Punkt ostatni wyróżniłem szczególnie, bo jeśli umiesz wydobyć z niej wartość i poczuje się przy Tobie kimś lepszym, to Twoje zainteresowanie w jej oczach jest olbrzymie.

 

Zapisz się na moją listę adresową (odbierz „Podstawy skutecznego uwodzenia) a dowiesz się dokładnie jak poznawać i budować silne zdrowe relacje z kobietami oraz sprawić, by pragnęły związku bardziej od Ciebie.

Mariusz
Trener relacji damsko-męskich, uwodzenia, umiejętności interpersonalnych. Autor systemu uwodzenia w tańcu. W społeczności uwodzicieli znany jako ekspert od rozwiązywania ciężkich przypadków, gdyż większość jego kursantów szkoliła się wcześniej bezskutecznie u innych. Idealny przykład tego jak z introwertyka o ogromnym bagażu kompleksów, można zmienić się w pewnego siebie mężczyznę, mającego świetne relacje z ludźmi. Decyzje o swojej zmianie i kupieniu biletu w jedną stronę w podróż zwaną „rozwojem osobistym” podjął w 2009r.
http://www.sekrety-uwodzicieli.pl/

5 thoughts on “Jak Poderwać Nieśmiałą Dziewczynę?

 1. W przypadku tak młodych dziewczyn jednym z najważniejszych czynników jest dowód społeczny.

  Taki dowód społeczny w jej oczach możesz sobie wypracować dobrze się ucząc, zadając się z ludźmi uważanych w Waszych kręgach za ciekawych, czy występując w apelach szkolnych.

  Jeśli nie masz dowodu społecznego i dziewczyna nie zwraca na Ciebie za bardzo uwagi nawet jak próbujesz zagadywać itd. – popracuj nad dowodem społecznym, umiejętnościami rozmowy. Kiedy doprowadzisz to do takiego poziomu, że poczujesz się z tym pewnie – zagadaj – najlepiej na jakiejś imprezie (wtedy są bardziej otwarte). Jeśli będą z tym problemy – zacznij z Nią pisać smsy/ na facebooku.

  Jeśli jednak masz dowód społeczny albo kobieta daje Ci oznaki zainteresowania – po prostu rozpocznij z Nią rozmowę. Jeśli masz problemy z dziewczynami zapisz się na moją listę i czytaj materiały które Ci podsyłam.

  Jeśli będą problemy kiedy do niej zagadasz (będzie spięta, speszona) rozważ napisanie do niej smsa albo na facebooku.

  Gdy zauważysz, że jest dla Ciebie miła, sama zadaje Ci wiele pytań, reaguje na flirt – podejdź do niej w szkole.

  Jeśli nie reaguje na flirt/ jest zamknięta – skup się na budowaniu relacji. Opowiedz coś o sobie, wspomnij o jakiś lokalnych rewelacjach, zapytaj jakiej muzyki słucha. Im więcej dziewczyna zainwestuje w znajomość, im bardziej się przed Tobą otworzy – tym bliżej jesteś do osiągnięcia swoich celów.

  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Top