You are here
Home > atrakcyjność > Co zrobić żeby znowu zaczęło Jej zależeć

Co zrobić żeby znowu zaczęło Jej zależeć

co zrobic zeby zaczelo Jej zalezec

Co zrobić, żeby zaczęło Jej zależeć, kiedy w związek wkradła się rutyna i słabną Jej uczucia?

Jednym z najbardziej niebezpiecznych etapów związku jest moment, gdy spada zaangażowanie kobiety. Zaczyna być wtedy bardziej „niedostępna”, chłodna. Jest to chwila w której masz topór na głową, bo zwiastuje to u Niej rozważania nad rozstaniem.

W poniższym nagraniu video mówię o 3 konkretnych sposobach:

 

Przede wszystkim nie podmiataj problemu pod dywan. Zajmij się działaniem. Postaraj się i zadbaj o to, aby to zauważyła.

 • Zabieraj Ją w ciekawe miejsca – zabierz Ją w miejsce, gdzie będzie dobrze się bawiła lub znakomicie czuła. Improwizuj. Postaraj się. Zobaczysz, że Ona to doceni. Na video mówię o takich przykładach jak: zabranie Jej na wspólny rejs podczas zachodu słońca, pójście na ściankę wspinaczkową.  Zastanów się co lubi ( z pewnością kiedyś o tym wspominała ) i daj Jej to.

 

 • Zadbaj o emocje – dobre miejsce to nie wszystko jeśli rozmowa jest nudna Jak flaki z olejem. Nic tak nie dzieli ludzi jak niezręczna cisza, brak wspólnych tematów do rozmowy. Dlatego prowadź z Nią atrakcyjną rozmowę, która jest dla Niej fajna. Ma czuć, że rozmawia ze swoim mężczyzną, a nie kolegą. Chcesz stworzyć dobre warunki?

 

 • Pokaż, że wciąż Cię kręci – rutyna zabija związek, ale jeszcze gorsze jest to, kiedy przestajesz Jej pokazywać, że Ci się podoba. Sam sex, czy pocałunek raz na dzień – to za mało. Ona ma czuć, że Ci się podoba. Ma się czuć doceniona i pewna tego, że kręci Cię jak żadna inna.

 

 • Balans inwestycji – nie daj się wykorzystywać w związku. Nie może być tak, że robisz dla Niej wszystko, a Ona dla Ciebie nic. Wiem, że jako dobry facet który kocha kobietę – nie kalkulujesz. Po prostu dajesz Jej od siebie ile możesz. Ale prawda jest taka, że jeśli przestaje Jej na Tobie zależeć i jesteś na każde Jej zawołanie, to wyniszcza atrakcyjność. Przestaje szanować Twoją pomoc jeśli nie dajesz sobie zbyt mocno wejść na głowę. (W powyższym nagraniu podaje na to 1 szybki sposób)

 

Masz pytanie lub chcesz podzielić się swoim zdaniem w omawianej kwestii?

Zamieść Je w komentarzu poniżej:

Mariusz
Trener relacji damsko-męskich, uwodzenia, umiejętności interpersonalnych. Autor systemu uwodzenia w tańcu. W społeczności uwodzicieli znany jako ekspert od rozwiązywania ciężkich przypadków, gdyż większość jego kursantów szkoliła się wcześniej bezskutecznie u innych. Idealny przykład tego jak z introwertyka o ogromnym bagażu kompleksów, można zmienić się w pewnego siebie mężczyznę, mającego świetne relacje z ludźmi. Decyzje o swojej zmianie i kupieniu biletu w jedną stronę w podróż zwaną „rozwojem osobistym” podjął w 2009r.
http://www.sekrety-uwodzicieli.pl/

3 thoughts on “Co zrobić żeby znowu zaczęło Jej zależeć

 1. Bardzo przydatną rzeczą jest wiedza na temat tego jak uratować relację i zwiazrk, jak przestać sie klucic, a w szczególności – jak to jest z tymi kłutniami? Czy one powinny się pojawiać i jak te rozmowy przeprowadzać
  Co zrobić/jak się zschowac gdy kobieta zaczyna z nas drwic, sprowadzać problem do absurdu i pokazując ze tak na prawdę to jest nasza wina ze on powstał [zdarzyła mi się.sytuacja gdy powiedziałem że jest fajna promocja, i kupił bym sobie koszule a przy okazji jest promocja na buty skórzane więc zobaczę co jest – ona wtedy napisała że „to Ty bogacz jesteś skoro nie pracujesz 2 miesiące [student] a co chwilę coś kupujesz ”
  Kolejnego dnia gdy wdalismy się w sprzeczke, gdy powiedziałem że coś jest nie tak i o cos jej chodzi i ma.do mnie jakoś żal z niewiadomego powodu ona powiedziała „uważasz że źle się zachowuje bo powiedziałam że nie potrzeba Ci butów?”
  Tlyko problem jest taki ze zadrwila ze.mnie)

  Gdy kobieta trzyma mocniejszą rame, albo ciągle wychodzi „na jej” – jak to rozwiazac, gdzie tkwi problem przy takich sytuacjach ?

 2. A co jeśli kobieta unika kontaktu, nie chce rozmawiać spotkać się i mówi że chce spokoju i ma pretensje o każdą wiadomość

  1. Artykuł dotyczy poprawy związku, natomiast to co opisałeś dotyczy odzyskania kobiety, co jest wielokrotnie trudniejsze od treści których dotyczy artykuł. Nie da się tego opisać w 2-3 zdaniach

Dodaj komentarz

Top