You are here
Home > atrakcyjność > Jakich mężczyzn kochają kobiety

Jakich mężczyzn kochają kobiety

Pytanie czytelnika:

 

„Witam,
wykonujesz fantastyczną robotę. Dzięki! Od razu przechodzę do rzeczy: mam ogromne wątpliwości czy jestem w stanie czymś zainteresować dziewczynę,która mi się podoba. Jak się dowiedziałem bardzo lubi taniec niestety ja o tym nie mam zielonego pojęcia.Czy w takim wypadku muszę koniecznie uczyć sie tego? Pewnie powiesz,że nie ale nie mam zupełnie innego pomysłu czym jej zaimponować – nie gram na żadnym instrumencie typu gitara, nie jestem dobry w sporcie,nie ma żadnych specjalnych umiejętności itd. Dopiero zacząłem czytać twojego bloga, ale nie jestem przekonany,że można samą gadką stworzyć wrażenie interesującego gościa,jeśli się nim nie jest w końcu prawda wyjdzie na jaw?
Pozdrawiam „

Moja odpowiedź

Cześć,

 

Przede wszystkim myślisz o sobie w zły sposób. Kobiety czują, że nie podczepia się do dziurawego okrętu, bo pójdą na dno razem z Nim. Jak myślisz, że jesteś „kiepską partią”, automatycznie Ona to wyczuje i spadnie Twoja atrakcyjność.

 

Twoje myślenie o sobie ma wpływ na Twoje działania na randce, pewne rzeczy wychodzą również w rozmowie. Dlatego tak – prawda szybko wyjdzie na jaw.

 

Jest też dobra informacja, dlatego nie martw się, a mianowicie można stać się atrakcyjnym facetem. Możesz sobie większość wypracować. Atrakcyjność to nie wygląd, tylko sposób w jaki kobieta się przy Tobie czuje. Kiedy myślisz o sobie „nudny gość” automatycznie strzelasz sobie w stopę. Jeśli nie czujesz się wartościowy to dlaczego kobieta miałaby Cię za takiego uznać?

 

Musisz poczuć, że jesteś dla Niej dobrym wyborem i świetnie zrobi wybierając Ciebie.

 

Dlatego zamiast obaw pod tytułem „czy prawda wyjdzie na jaw” skup się na tym „Jak stać się atrakcyjnym”.

 

Zamiast skupiać się na tym „co by tu zrobić co by Jej się spodobało” skup się na tym żebyś robił to z czym TY będziesz się dobrze bawił na randce. A przy tym pokaż Jej siebie.

Każdego dnia staraj się robić to, dzięki czemu będziesz lepszy i ryzykuj ile się da. Tak, żeby Twoje życie wyglądało tak jak TY chcesz.

Następnie pokaż Jej to i wciągnij Ją do swojego świata.

 

90% pięknych kobiet z którymi się umawiam wolą na randce podążać za facetem. Wolą być wciągnięte do ciekawego świata faceta (pod warunkiem że dobrze na tym wyjdą).

Wciągając Ją do swojego fajnego świata jesteś facetem, którego szuka.

Gdy zaś skupiasz się na tym „Jak Jej zaimponować” automatycznie gonisz coś czego nie ma. Strzelasz sobie w stopę.

 

Zawsze gdy kobieta wyczuwa że chcesz Jej zaimponować automatycznie przegrywasz.

Czemu?

Bo automatycznie stawiasz się „pod Nią”.

 

Zamiast tego wychodź z pozycji atrakcyjnego faceta, któremu się spodobała.

Skup się na tym żeby czuć się dobrze samemu ze sobą.
Kobiety chcą mężczyzn, którzy mają ciekawe życie. Nie ucz się żadnego tańca i innych jej zachcianek. Masz robić wszystko, co Ciebie uszczęśliwia. Ona może robić, to z Tobą, ale jeśli nie chce co z tego ?

Wprowadź w swoje życie trochę niepewności. Zacznij więcej ryzykować, poznawać ludzi, podróżować, uprawiać sporty ekstremalne. Rób, to co Ciebie interesuje.

 

Skup się na tym żeby być najlepszą wersją siebie i mieć takie życie jakie chcesz. Bez względu na to, czy jej się to podoba czy nie. Oczywiście możesz liczyć się z Jej zdaniem, ale nie oznacza to że całe swoje życie dostosujesz pod Nią.

 

Do tego polecam Ci również pracę nad pewnością siebie i naukę technik uwodzenia w rozmowie.

Mariusz
Trener relacji damsko-męskich, uwodzenia, umiejętności interpersonalnych. Autor systemu uwodzenia w tańcu. W społeczności uwodzicieli znany jako ekspert od rozwiązywania ciężkich przypadków, gdyż większość jego kursantów szkoliła się wcześniej bezskutecznie u innych. Idealny przykład tego jak z introwertyka o ogromnym bagażu kompleksów, można zmienić się w pewnego siebie mężczyznę, mającego świetne relacje z ludźmi. Decyzje o swojej zmianie i kupieniu biletu w jedną stronę w podróż zwaną „rozwojem osobistym” podjął w 2009r.
http://www.sekrety-uwodzicieli.pl/

Dodaj komentarz

Top