You are here
Home > atrakcyjność > Dlaczego Kobiety Zrywają (CZ.1)

Dlaczego Kobiety Zrywają (CZ.1)

jak odzyskac dziewczyne kobiete - sekrety-uwodzicieli.pl

Pracujesz, starasz się, kochasz ją a ona w pewnym momencie pokazuje Ci spakowane walizki i oznajmia, że to koniec. Prosisz, usiłujesz ją logicznie przekonać i pokazujesz jej jak bardzo ją kochasz, ale zamiast sobie pomóc – jeszcze bardziej pogrążasz się w jej oczach.

Próbujesz logicznie to zrozumieć, przypominając sobie fakty, sytuacje i zdarzenia przez które Cie rzuciła. Czy nie jest tak, że zrobiłbyś absolutnie wszystko, żeby znowu była z Tobą tak jak kiedyś?

Mam dobrą i złą wiadomość. Zła jest taka, że kobiety rzucają i będą to robić dalej jeśli nie dowiesz się jak to zmienić. Dobra to, że już samo zrozumienie dlaczego to robią, wiele rozjaśnia…

W Lipcu 2011 r. dziewczyna mojego kumpla pojechała z koleżankami za jego pieniądze do Egiptu. On został w Polsce, bo nie lubił podróżować, po za tym pracował ciężko na ich nowe wspólne mieszkanie. Gdy przez 2 dni nie odpisywała strasznie się niepokoił i wydzwaniał. W końcu odpisała mu „poznałam kogoś”. Gdy wróciła zerwała z nim, ale prosił by do siebie wrócili, przysięgał że wybacza jej zdradę i wszystko będzie dobrze. Byli ze sobą razem jeszcze przez 2 tygodnie, do czasu aż okazało się, że jest w ciąży. Z kimś innym. Ten artykuł powstał po to, by zapobiegać takim sytuacją…

 

Oto Dlaczego Kobiety Zrywają:

 • Znalazłam sobie kogoś lepszego od Ciebie
 • Przestałam Cie szanować
 • Poczułam, że już nie kręcę Cie jak kiedyś
 • Przestałeś być dla mnie atrakcyjny (wrażliwy nieśmiały niedojrzały)
 • Nuda w łóżku
 • X (w następnej części)
 • X (w następnej części)
 • X (w następnej części)
 • X (w następnej części)
 • X (w następnej części)

 

 • 1. We współczesnym świecie gonimy za pieniędzmi, prestiżem i uznaniem silniej niż kiedykolwiek. Ty masz czas… Kobieta natomiast ma świadomość, że po 25 roku życia jej wdzięk i uroda ucieka jak powietrze z przebitego balonu.

Gdy dodatkowo Wasza relacja nie jest najmocniejsza, a pojawi się ktoś lepszy od Ciebie, kto kopie pod Tobą dołek… sam wiesz jak to się kończy.

Większość kobiet uważa sie gdzieś wewnątrz siebie na księżniczki, które zasługują na najlepszego faceta. Jeśli w jej mniemaniu nie jesteś dla niej najlepszy (nie wiesz jak ją uwieść) to istnieje pewne prawdopodobieństwo – że pozwoli wejść do Waszego łóżka obcemu mężczyźnie.

Kobiety to MISTRZYNIE usprawiedliwiania zdrady. „Bo już mnie nie kocha”, „Bo poczułam, że już go nie kręcę” itd. Zresztą niestety współcześnie we większych miastach roi się od wykwalifikowanych podrywaczy. Jeśli nie wiesz jak się przed nimi chronić są zagrożeniem.

 

 • 2. Faceci sypiają z kobietami co do których nie mają szacunku, ale wstydzą się pokazywać z nimi na mieście, ze znajomymi. Kobiety natomiast pokażą się z takim facetem na mieście, kumplują się z nimi, ale brzydzą się s.ksem i związkiem z nimi.

Jeśli kobieta straci do Ciebie szacunek automatycznie wjechałeś na autostradę do zakończenia Waszego związku. Może już go uratować jedynie interwencja eksperta.

 

 • 3. Kobiety są jak kwiaty. Kwitną kiedy czują się piękne, dostają uwagę, komplementy i adoracje. Zaś usychają – kiedy inni są obojętni na jej urok.

Jeśli uciekasz w prace, wstydzisz się okazywać uczuć albo zwyczajnie nie wiesz jak postępować z kobietami – istnieje szansa, że Ona poczuje, że przy Tobie usycha.

A wtedy zrozumie, że nie czuje przy Tobie tego co wcześniej – Wasz związek jest dla niej toksyczny i postanowi go zakończyć.

 

 • 4. Wiem, że jako dobry facet starasz się i dużo pracujesz, aby było Wam dobrze i żyło się w dostatku. ALE – jeśli zaniedbujesz Waszą relacje i uciekasz od rozmów i bratania się w prace – jest to początek końca.

90% facetów myśli, że atrakcyjność to atrakcyjność fizyczna. Nic bardziej mylnego.

Kobieta wybaczy Ci brzuszek i włosy na plecach, jeśli widzi w Tobie potencjał i to że Ci na niej zależy.

Jeśli jednak nie dajesz jej tego co potrzebuje (ciepła, stabilności $, wsparcia, adoracji, dobrego s.ksu) poszuka tego na zewnątrz.

 • 5. Nuda w łóżku

Wielu facetów WCIĄŻ uważa, że seks jest dla kobiety jedynie dodatkiem i tylko nimfomanki kochają i potrzebują s.xu tak jak faceci.

Wytłumaczę Ci to jak facet facetowi. S.ks to potrzeba fizjologiczna – taka jak potrzeba picia czy jedzenia. To ważna dziedzina życia. Jeśli Wasze życie łóżkowe jest niesatysfakcjonujące – istnieje prawdopodobieństwo, że poszuka wrażeń gdzieś indziej.

 

Dobra wiadomość jest taka, że każdą z tych sytuacji można jeszcze odkręcić i sprawić by ona wróciła. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak ją odzyskać, uratować związek i zapobiec zdradzie – napisz do mnie na: sekretyuwodzicieli@gmail.com

Mariusz
Trener relacji damsko-męskich, uwodzenia, umiejętności interpersonalnych. Autor systemu uwodzenia w tańcu. W społeczności uwodzicieli znany jako ekspert od rozwiązywania ciężkich przypadków, gdyż większość jego kursantów szkoliła się wcześniej bezskutecznie u innych. Idealny przykład tego jak z introwertyka o ogromnym bagażu kompleksów, można zmienić się w pewnego siebie mężczyznę, mającego świetne relacje z ludźmi. Decyzje o swojej zmianie i kupieniu biletu w jedną stronę w podróż zwaną „rozwojem osobistym” podjął w 2009r.
http://www.sekrety-uwodzicieli.pl/

One thought on “Dlaczego Kobiety Zrywają (CZ.1)

 1. Witaj
  Nie da się uratować naszego małżeństwa .ponieważ pojechała do innego państwa znalazła prace .ma oparcię w bracie i pisze w sieci do przypadkowych przyjaciół ze rozeszła się z mężem i to jest zakończony rozdział. Co robić?

Dodaj komentarz

Top