You are here
Home > pytanie o uwodzenie kobiet > Opinia Trenera Uwodzenia o Podrywaniu Przez Internet

Opinia Trenera Uwodzenia o Podrywaniu Przez Internet

podrywanie kobiet przez internet - opinia trenera uwodzenia - sekrety-uwodzicieli.pl

Pytanie kursanta:

„co myslisz o podrywaniu przez internet? nawet duzo razy rozmawialem na portalach z kobietami ktore mi sie podobaly i nic z tego nie wychodzilo (moze z 2 razy udalo sie dostac nr tel i tylko tyle)

w chwili obecnej wymienie sie kilkoma wiadomosciami i przychodzi czas ze napisze swoj nr tel i cisza, moze chcialy tylko popisac na necie albo robie jakis blad

co na to poradzisz?”

 

Moja odpowiedź:

90% z moich kursantów próbowało podrywu przez internet jako drogi na skróty, albo tańszej drogi do efektów w uwodzeniu.

Zawsze kończyło się to jednym – cofaniem efektów.

Podrywanie kobiet przez internet ma sens, kiedy masz dobre podstawy uwodzenia (jesteś ich nauczony i umiesz wykorzystać) a to się robi najszybciej i najlepiej za dnia lub w klubach, pod warunkiem że wiesz co robić. Wtedy podryw przez internet traktuje się jako uzupełnienie.

Z drugiej strony kiedy już moi kursanci wiedzą co robić, mają przepracowane podstawy i efekty w postaci randek nie chce im się siedzieć na jakichś portalach randkowych bo traci się masę czasu, a i tak nie wiesz do końca czy kobieta nie ma dobrze zrobionych zdjęć (a jest brzydka na żywo). Dodatkowo internet ma to do siebie, że średnie dziewczyny mają się tam za ładne kobiety, bo skoro pisze do nich 20 kolesi…

Natomiast za dnia lub w klubie – widzisz co jest i wiesz z kim się umawiasz na spotkanie.

Z podrywania przez internet korzystałem ponad rok temu. Naturalnie załatwiałem sobie spotkania z kobietami, ale wkurzało mnie kto na nie przychodzi. Miałem z internetu ponad 10 randek i albo były to dziewczyny brzydkie (z ładnymi zdjęciami) albo było z nimi coś ewidentnie nie w porządku, co odpychało facetów (przeciętnych) którzy z nimi obcowali.

Gdybym posiedział więcej czasu poświęcał na podrywanie online za pewne trafiłaby się tam perełka. Ale to szukanie ziarnka złota w metrach mułu, na które szkoda mi czasu, kiedy wychodzę sobie teraz na luzie do galerii, robię 2 podejścia i zwykle mam z tego randkę na której świetnie się bawię.

Pozdrawiam, M. 🙂

A ty co myślisz o podrywaniu przez internet? Daj znać w komentarzu 🙂

Mariusz
Trener relacji damsko-męskich, uwodzenia, umiejętności interpersonalnych. Autor systemu uwodzenia w tańcu. W społeczności uwodzicieli znany jako ekspert od rozwiązywania ciężkich przypadków, gdyż większość jego kursantów szkoliła się wcześniej bezskutecznie u innych. Idealny przykład tego jak z introwertyka o ogromnym bagażu kompleksów, można zmienić się w pewnego siebie mężczyznę, mającego świetne relacje z ludźmi. Decyzje o swojej zmianie i kupieniu biletu w jedną stronę w podróż zwaną „rozwojem osobistym” podjął w 2009r.
http://www.sekrety-uwodzicieli.pl/

Dodaj komentarz

Top