You are here
Home > atrakcyjność > Rola Pewności Siebie w Początkowej Fazie Podrywania Kobiety

Rola Pewności Siebie w Początkowej Fazie Podrywania Kobiety

Jaka jest rola pewności siebie w początkowej fazie podrywania kobiety?

Ma to wpływ na jej zachowanie.

To co jest dla kobiety atrakcyjne na początku, to wrażenie, że wiesz co robisz i dobrze się z tym czujesz. Wpływa to na dalszy tok Waszej interakcji i nierzadko na jej chęci do rozmowy/ kontynuowania interakcji.

Wiele osób ma problem z tym jak zagadać, o czym rozmawiać na początku z kobietą żeby ją poderwać. Szukają sztuczek i uwodzicielskich tricków, aby to przeskoczyć.

Tymczasem nie tędy droga… zresztą więcej o tym wspominam na video 🙂

Pytania? Uwagi? Sugestie? Zostaw je w komentarzu 🙂

Mariusz
Trener relacji damsko-męskich, uwodzenia, umiejętności interpersonalnych. Autor systemu uwodzenia w tańcu. W społeczności uwodzicieli znany jako ekspert od rozwiązywania ciężkich przypadków, gdyż większość jego kursantów szkoliła się wcześniej bezskutecznie u innych. Idealny przykład tego jak z introwertyka o ogromnym bagażu kompleksów, można zmienić się w pewnego siebie mężczyznę, mającego świetne relacje z ludźmi. Decyzje o swojej zmianie i kupieniu biletu w jedną stronę w podróż zwaną „rozwojem osobistym” podjął w 2009r.
http://www.sekrety-uwodzicieli.pl/

2 thoughts on “Rola Pewności Siebie w Początkowej Fazie Podrywania Kobiety

 1. Często przy podejsciu – nawet gdy nie czuję stresu – wrzucam „wiesz delikatnienaie stresuje” żeby nie wyjść na ZBYT pewnego siebie
  nigdy nie wyczulem czy to działa dobrze czy nie…
  Co Marusz myślisz na ten temat? 🙂

 2. Tutaj dla każdego jest inna odpowiedź – zależna od poziomu w uwodzeniu.

  Dodatkowo różnie to będzie wychodzić przy różnych typach dziewczyn.

  To zadziała w Twoim przypadku, jeśli za tym co mówisz idzie odpowiednia mowa ciała. Jeśli jednak powiesz coś, czego kobieta nie znajdzie potwierdzenia w rzeczywistości = skutkuje to podejrzliwością, a podejrzliwość problemami z budową zaufania.

  Żeby w pełni precyzyjnie odpowiedzieć Ci na to pytanie musiałbym zobaczyć Cię wtedy w tej sytuacji na żywo.

  Ja czasem mówię coś takiego kobietą, kiedy wyczytam z jej mowy ciała i dynamiki tej sytuacji, że właśnie tego potrzebuje. Ale jest to oparte o całe systemy uwodzenia poszczególnych typów dziewczyn i świadomą kontrolę tego, co chce aby o mnie myślała 🙂

Dodaj komentarz

Top