You are here
Home > pytanie o uwodzenie kobiet > 5 sposobów na tanią randkę

5 sposobów na tanią randkę

5 sposobow na tania randke - sekrety uwodzicieliPytanie

„Cześć, do tej pory jak już podszedłem do dziewczyny, a ona była zainteresowana spędzeniem ze mną większej ilości czasu to zabierałem ją po prostu w plener na piwo(w ich przypadku zazwyczaj jakieś radlery czy inne tego typu orenżady) i sobie rozmawialiśmy. Gdzie zabierasz je zimą tak, żeby było w miarę tanio. Przykładowo zabierając je w plener wydaję coś koło 30 zł bo jak już pogadamy na to idziemy gdzieś na pizzę czy do kfc i wszyscy są zadowoleni, a co z zimą?

Szukam jakiejś taniej opcji bo jestem studentem, a my jak wiadomo zbyt bogaci nie jesteśmy.”

Moja odpowiedź.

Oto 5 patentów na tanią randkę:

 

1. Wieczorki medytacji – wstęp free, dodatkowo kobieta po takim doświadczeniu ma fajny stan po którym łatwo mi izolować kobiety na mieszkanie. Zagrożeniem są tu prowadzący i uczestnicy, którzy zachowują się dziwnie (trochę jak sekta).

2. Wystąpienia publiczne toastmasters – pierwsze 3 spotkania masz za free, a gromadzą się tam pozytywni, życzliwi ludzie. Nic na to nie wydajesz, a dziewczyny są często zachwycone ile osób poznały/ energią jaka tam panuje.

3. studencki klub/ pub o 19, 20 – nie ma wtedy przeważnie ludzi w lokalu, a piwo jest za ułamek normalnej ceny ( musisz znaleźć w swoim mieście takie)

4. Bilard w galerii – koszt 10 zł, soczek 4 zł (tak było i jest w 2 galeriach w Trn, nie wiem jak to jest u Ciebie w mieście.)

5. Zwykły spacer z bonusem – tutaj może być średnia sprawa, bo po spacerze zwykle idzie się na kawę herbatę. Ja miałem na studiach prostą sekwencję: 2x półgodzinny spacer na którym budowałem atrakcję, zaufanie i komfort -> na 3 spotkaniu podczas spaceru ściągałem ją do domu na herbatkę. Wiem, że jestem potworem, bo później na mieszkaniu zamiast herbatki robiliśmy inne rzeczy.
Mam wyrzuty sumienia do dzisiaj 🙂

GENERALNIE rzecz biorąc: jeśli zależy Ci na kobiecie i poważenie ją traktujesz, dobrze zabrać ją kilka razy na porządną randkę np. do kawiarni. Natomiast rozumiem, że nie zawsze są na to środki. Z drugiej jednak strony – DZIAŁANIE zawsze jest lepsze od jego braku. Dlatego gdy Twój portfel chudnie sięgnij po te 5 patentów, żeby robić cokolwiek.

Masz pytanie? Podobał Ci się wpis? Masz jakieś sugestie? Zostaw komentarz 🙂

Mariusz
Trener relacji damsko-męskich, uwodzenia, umiejętności interpersonalnych. Autor systemu uwodzenia w tańcu. W społeczności uwodzicieli znany jako ekspert od rozwiązywania ciężkich przypadków, gdyż większość jego kursantów szkoliła się wcześniej bezskutecznie u innych. Idealny przykład tego jak z introwertyka o ogromnym bagażu kompleksów, można zmienić się w pewnego siebie mężczyznę, mającego świetne relacje z ludźmi. Decyzje o swojej zmianie i kupieniu biletu w jedną stronę w podróż zwaną „rozwojem osobistym” podjął w 2009r.
http://www.sekrety-uwodzicieli.pl/

4 thoughts on “5 sposobów na tanią randkę

  1. Jak dla mnie bomba, wlaśnie mi pomogłeś zaplanować dzisiejszą piatkową randkę 🙂

    Odpowieadając na pytanie z maila: tak podoba mi się Twoja działalność na blogu, oby tak dalej 🙂 Śledzę Cię już od kilku miesięcy

Dodaj komentarz

Top