You are here
Home > pytanie o uwodzenie kobiet > Jak Utrzymać Znajomość na Odległość

Jak Utrzymać Znajomość na Odległość

jak zwiazek na odleglosc -sekrety-uwodzicieli.pl

PYTANIE:

„Cześć, powiesz mi jak zachowywać się i jak utrzymywać kontakt z dziewczyną, która wyjechała na półtora miesiąca za granicę. Ogólnie to nic poważnego, spotkałem się z nią dwa razy, ale jest bardzo sympatyczna i ładna, więc chciałbym się z nią spotkać po jej powrocie, a nie chcę żeby kontakt się urwał.”

 

 

 MOJA ODPOWIEDŹ

Piszesz, że chcesz utrzymać kontakt, z drugiej strony że to nic poważnego…

Słuchaj, jeśli rozdzielacie się na półtorej miesiąca, to samo podtrzymywanie relacji nie wystarczy.

Dlaczego.

Relacje nie są stałe. Są dynamiczne. Ty kogoś poznajesz, ona kogoś poznaje, życie i warunki się cały czas zmieniają => więc albo Wasza relacja umiera albo jest pogłębiana.

Szczególnie na odległość, kiedy nie ma tego kontaktu między Wami, a obraca się w nowej rzeczywistości, poznaje nowych ludzi.

Napisałeś, że to nic poważnego…

Jeśli kobieta z którą masz kontakt na odległość wyczuje, że traktujesz ją jako „nic poważnego” to Wasz kontakt się „zatrze”.

Aby przetrwał musisz go pogłębiać. Najłatwiej to zrobisz dzwoniąc do niej, bo przez telefon masz większą moc wpływania na nią, pogłębiania relacji. W kontekście „odświeżania” Waszego kontaktu 5 minut przez telefon znaczy więcej niż 20 smsów.

Powodzenia, Mariusz 🙂

Mariusz
Trener relacji damsko-męskich, uwodzenia, umiejętności interpersonalnych. Autor systemu uwodzenia w tańcu. W społeczności uwodzicieli znany jako ekspert od rozwiązywania ciężkich przypadków, gdyż większość jego kursantów szkoliła się wcześniej bezskutecznie u innych. Idealny przykład tego jak z introwertyka o ogromnym bagażu kompleksów, można zmienić się w pewnego siebie mężczyznę, mającego świetne relacje z ludźmi. Decyzje o swojej zmianie i kupieniu biletu w jedną stronę w podróż zwaną „rozwojem osobistym” podjął w 2009r.
http://www.sekrety-uwodzicieli.pl/

Dodaj komentarz

Top