You are here
Home > atrakcyjność > #6 Jak Nie Pozwolić Jej Przejąć Władzy nad Tobą

#6 Jak Nie Pozwolić Jej Przejąć Władzy nad Tobą

Pytanie czytelnika:

 

„Jak nie dawać kobiecie przejąć władzy nad swoją osobą, jak w każdej sytuacji pokazać, że jest się stroną dominującą”

~Piotr

 

Moja odpowiedź:

 

Wszyscy myślą, że problem z przejęciem przez kobietę władzy nad sobą to problem jakiegoś tekstu na podryw czy zagrywki.

Pokaże Ci zaraz 2 zagrywki… Ale to dlatego, że chce Ci pomóc już teraz.

To jak z anginą – możesz wziąć tabletkę na gardło, która pomoże na chwile – ale to antybiotykiem wyleczysz chorobę.

Dzisiaj dostaniesz tabletkę i antybiotyk.

Sednem problemu w Tej kwestii jest pewność siebie.

Braki w pewności siebie powodują problemy, a jego konsekwencjami jest chociażby to, że kobieta usiłuje Cie owinąć sobie wokół palca.

Rzecz jasna są różne kobiety. Niektóre tego nie wykorzystują, inne zrobią to od razu.

 

 

#1 Co jeśli JUŻ wpadłeś w „szufladkę starającego się” i kobieta Wie, że rozdaje karty? Jak zapobiegać przejmowaniu władzy we wczesnych fazach?

 

Tutaj mówię o 2 szybkich rozwiązaniach:

 

(nagranie jest częścią „Systemu Atrakcyjnej Rozmowy„)

 

#2 Nie uciekaj – BIERZ odpowiedzialność

 

Kobieta, która próbuje przejąć nad Tobą władze – robi to, bo czuje że może. A może – ponieważ wyczuwa Twoje słabości. Najczęstsza przyczyna? Wstyd. Tematy tabu, kompleksy…

NIGDY nie uciekaj od rozmowy o tym. Wyjdź strachowi naprzeciw, wtedy okaże się że „nie taki diabeł straszny”…

Co robi prawdziwy facet? Narzeka na swoje życie że jest do dupy, żali się innym, boi się trudnych tematów jak ognia, czy bierze odpowiedzialność za swoje życie i szuka rozwiązania?

No jasne, że bierze odpowiedzialność!

Najgorzej mają Ci, którzy wciąż uciekają…

 

#3 Dbaj o równorzędną pozycje

pantoflarz-sekrety-uwodzicieli-pl

Nawet jak kobieta jest przepiękna – nie czyni Jej to lepszą od Ciebie. Macie się szanować i traktować na równi.

TYPOWE przykład: kobieta śmieje się z Ciebie, ale gdy Ty to robisz –jest wielce oburzona.

Albo – Ona może wyjść do klubu z koleżankami… ALE TY DO PUBU Z KUMPLAMI? Nie ma mowy.

Szanuj ją i bądź wobec niej w porządku. Ale gdy zaczyna to wykorzystywać i pozwala sobie na zbyt wiele – walcz jak tygrys.

Inaczej stracisz u Niej szacunek.

 

Najpierw pogadaj z Nią szczerze na ten temat. Powiedz, że nie może być tak, że Jej wolno więcej, jest to nie w porządku – i musicie to zmienić. Później – gdy znowu robi to samo – upomnij ją. W 80% przypadków, gdy kobieta jest w porządku – to wystarczy. Czasem trafiają się bardziej skomplikowane sytuacje, z czym jest więcej zabawy (wtedy napisz do mnie maila). Ale na początku skorzystaj z tego sposobu.

 

Trzymaj rękę na pulsie i reaguj, zanim będzie za późno i straci do Ciebie szacunek.  Bo wraz z nim odchodzi też atrakcyjność.

 

Znam faceta, który interesował się uwodzeniem na pół gwizdka. Coś tam kojarzył i jedyną lekcje jaką z tego wyniósł – to że trzeba być NAGRODĄ. No i gdy wszedł w związek, usiłował jej przygadywać tymi swoimi wyuczonymi tekstami mającymi mu to zapewnić. Tylko, że TO NIE SZŁO W PARZE z pewnością siebie. I kiedy nadeszły pierwsze poważniejsze problemy, kobieta wzięła go w obroty. Na początku przybrał strategie: „podczas kłótni podwinę ogon i ze wszystkim się zgodzę, a po kłótni znowu wracam do „grania” nagrody. Tylko, że zanim się obejrzał – zaczęła trzymać go krótko, podczas gdy sama robiła co chciała. Po roku go zostawiła. Dziś nawet nie są nawet razem, ale Ona nadal trzyma go krótko pod pretekstem bycia „przyjaciółmi”. Czy to jest normalna relacja?

 

Dlatego tak ważne jest zrozumienie podstawowych zasad uwodzenia, związków i nabrania pewności siebie. O pewnych rzeczach z tego zagadnienia będę jeszcze pisał – inne są niemożliwe do opisania, dlatego nauczam ich na kursie uwodzenia na żywo.

Punktem wyjścia do budowy pewności siebie jest praca z przekonaniami, własną wartością. Ćwiczenia na ten temat znajdziesz w „DNA Sukcesu z Kobietami”.

Nie zapominaj jednak o wprowadzaniu wszystkiego w życie, bo świat wynagradza za akcje.

Jeśli masz wiedze, a nie wprowadzasz jej w życie, to tak jakby w ogóle nie istniała.

 

Jeśli chodzi o dominacje…

Dominacja wygląda inaczej w fazie randkowania i związku.

W fazie randkowania nie możesz cały czas dominować nad kobietą, bo koliduje to z atrakcyjnością.

Zdrowe relacje polegają na balansie. Możesz dominować przez 90% czasu, ale musisz zostawić jej trochę przestrzeni. Inaczej jest to szkodliwe dla atrakcyjności, bo kobieta zaczyna się czuć jak w klatce.

Jeśli chodzi o to jak to pokazać – to zależy od kontekstu.

Przykład: kobieta usiłowała mi kiedyś narzucić, żebym zerwał kontakt z moim kumplem, ponieważ go nie lubiła. Próbowała mnie szantażować wieloma rzeczami, abym robił to co Ona chce. To co zrobiłem, to za każdym razem mówiłem jej „Szanuję to, ale mam inne zdanie” i trzymałem się tego. Z tym, że u mnie szło to w parze z atrakcyjnością i pewnością siebie.

 

Powodzenia!

Mariusz

Mariusz
Trener relacji damsko-męskich, uwodzenia, umiejętności interpersonalnych. Autor systemu uwodzenia w tańcu. W społeczności uwodzicieli znany jako ekspert od rozwiązywania ciężkich przypadków, gdyż większość jego kursantów szkoliła się wcześniej bezskutecznie u innych. Idealny przykład tego jak z introwertyka o ogromnym bagażu kompleksów, można zmienić się w pewnego siebie mężczyznę, mającego świetne relacje z ludźmi. Decyzje o swojej zmianie i kupieniu biletu w jedną stronę w podróż zwaną „rozwojem osobistym” podjął w 2009r.
http://www.sekrety-uwodzicieli.pl/

4 thoughts on “#6 Jak Nie Pozwolić Jej Przejąć Władzy nad Tobą

  1. witaj ,tak szczerze mowiąc, to lubie jak wszystko jest tak dobrze opisane na podstawie artykułu lub tez lubię jak są pokazane filmiki na jakims przykładzie : ) Audio do mnie tak srednio trafia 😉

  2. Fajny artykuł 😉 konkretna dawka wiedzy , audio spoko, przynajmniej trafia do różnej części odbiorców, ja tak lubię .
    Mam pytanko : Jak reagować jak kobieta obniża naszą wartość przy innych ?
    Np powie przy innych ,, Widzisz, muszę byc tutaj facetem w związku „

  3. Dzięki za informacje 🙂

    „Np powie przy innych ,, Widzisz, muszę byc tutaj facetem w związku” – Jeśli mówi takie rzeczy na poważnie, to jest konsekwencja dużo głębszych problemów z szacunkiem oraz atrakcyjnością. Jeśli natomiast mówi to w żartach wystarczy odbić piłeczkę mówiąc „No widzisz? To dla Ciebie się tak staram”. To co powiesz nie ma znaczenia. Tutaj chodzi o Twój stan emocjonalny – czy Ona może Cię speszyć czy nie. Kobiety często testują, by poznać tego typu słabości faceta. Jeśli radzisz sobie z sytuacją – zdajesz test. Jeśli nie – Twoja atrakcyjność spada.

Dodaj komentarz

Top