You are here
Home > atrakcyjność > #5 „Kiedy Eskalować Dotyk, Jak To Robić Żeby Nie Przegiąć”

#5 „Kiedy Eskalować Dotyk, Jak To Robić Żeby Nie Przegiąć”

kiedy-eskalowac-dotyk-jak-to-robic-zeby-nie-przegiac-sekrety-uwodzicieli

 

Tomek zapytał:

 

„O eskalacji. Kiedy eskalować, jak to robić żeby nie przegiac i wprowadzić coraz bardziej seksualny dotyk. Jak i gdzie zapoznawać więcej kobiet.”

~Tomek

 

 

Moja odpowiedź:

 

Zawsze gdy mówię o tym osobie, która pierwszy raz słyszy o eskalacji dotyku słyszę „CO? Mam dotykać obcą kobietę po tym jak ją poznam?” 🙂

Sam też tak myślałem, tylko… co jeśli powiedziałbym Ci że jest to jedna z technik uwodzenia?

…a do tego naukowo potwierdzona.

oksytocyna sekrety uwodzicieli

Podczas odpowiedniego typu dotyku w organizmie kobiety wydziela się tzw. Oksytocyna. „W praniu” wygląda to tak, że dzięki dotykowi kobieta jest bardziej uległa, miła.

Dotyk skraca dystans i powoduje, że nie wpada się w „szufladkę przyjaciel”. Sam w sobie jest narzędziem do podnoszenia zainteresowania.

Dla kobiet kontakt fizyczny znaczy więcej niż dla facetów. Dla nas facetów to głównie narzędzie prowadzące do seksu. Dla nich – to forma okazywania sobie uczuć, bliskości, pogłębiania więzi. Dlatego im szybciej wdrażasz dotyk tym szybciej… w głowie kobiety jesteś jej bliższy.

 

Kiedy eskalować…

-Jeśli jesteś zaawansowany – od pierwszych chwil podrywu

-Jeśli jesteś śr. Zaawansowany – po 2-5 minutach rozmowy, kiedy kobieta dobrze na Ciebie reaguje

-Jeśli jesteś początkujący – dopiero na 1 randce

 

Jak to robić żeby nie przegiąć?

Czym różni się uwodzicielski dotyk, od pospolitego zmacania kobiety…

W uwodzicielskim dotyku chodzi o to, by był na tyle przyjemny, aby to Ona miała ochotę dotykać Ciebie.

Dlatego:

# Przyzwyczaj ją do dotyku – zamiast położyć jej od razu rękę na kolanie na 5 minut – muśnij delikatnie jej nogę, uśmiechnij się. Zacznij od niewinnego dotyku. Daj jej czas na oswojenie się z nim.

# Patrz na jej reakcje – kiedy widzisz po kobiecie jakiś dziwny grymas gdy ją dotykasz – od razu przerwij dotyk i skup się na budowaniu zainteresowania. Daj jej czas.

 

Jest na to jeszcze kilka sztuczek, ale wszystkie są nie do opisania, musiałbym je pokazać na żywo.

 

Jak wprowadzać coraz bardziej seksualny dotyk…

 

Dbaj o to, by wraz z posuwaniem się Waszej znajomości naprzód – posuwała się również intensywność Twojego dotyku.

 

Czyli (przykład dla śr. Zaawansowanych):

-po 2 minutach – przysuwasz się do niej

-po 5 minutach na randce – muskasz jaj ramienia/ ud

-po 10 minutach – bawisz się jej dłońmi

-po 15 minutach – przytulasz

-po 20 minutach – próba pocałunku

 

Gwoździem programu na randce ma być flirt, emocjonalna rozmowa. Tłem ma być dotyk. Przy czym jedno ma iść w parze z drugim.

Kolejnym ważnym elementem jest przechodzenie „testów” kobiet. Jeśli je pomyślnie przejdziesz – Wasza znajomość będzie się posuwała dalej. Jeśli oblejesz – robisz 3 kroki do tyłu, kobieta może dziwnie reagować na dotyk.

O strategiach na „testy” kobiet mówię w Systemie Atrakcyjnej Rozmowy.

 

Jeszcze na koniec 2 z Trików na Skuteczną Eskalację Dotyku…

1. Nigdy nie patrz w miejsce, które dotykasz. Zawsze patrz jej w oczy.

2. Nie przestawaj mówić – podczas dotykania kobiety. To błąd. Jednocześnie mów do niej (bez przerywania) i eskaluj dotyk.

 

Dzięki tym 2 trikom eskalacja dotyku wydaje się kobiecie bardziej naturalna. Nie można się też oprzeć wrażeniu, że poprzez te 2 triki – zajmujesz jej uwagę, a sam dotyk jest mniej zauważalny. (a przez to skuteczniejszy)

Rzecz jasna mam znacznie więcej sztuczek i trików dotyczących dotyku. Ale ciężko je opisać słowami, najłatwiej pokazać, dlatego pokazuje je wyłącznie na kursie uwodzenia.

 

ZŁOTA ZASADA : kobieta nigdy nie odrzuca dotyku kiedy masz odpowiednio wysokie zainteresowanie. Bo kiedy jest Tobą zachwycona – sama ma Cię ochotę dotykać. A gdy Ty to robisz – jest jej po prostu miło. (chyba, że robisz to zbyt agresywnie w miejscu publicznym)

Kiedy zaś NIE MA odpowiednio wysokiego zainteresowania z jej strony – zaczynają się problemy. Usłyszysz wtedy np. „weź te ręce”.

 

Ostatnia część Pytania Tomka „Gdzie zapoznawać kobiety”  – pisałem tutaj.

 

Podobał się wpis? Daj znać w komentarzu.

Mariusz
Trener relacji damsko-męskich, uwodzenia, umiejętności interpersonalnych. Autor systemu uwodzenia w tańcu. W społeczności uwodzicieli znany jako ekspert od rozwiązywania ciężkich przypadków, gdyż większość jego kursantów szkoliła się wcześniej bezskutecznie u innych. Idealny przykład tego jak z introwertyka o ogromnym bagażu kompleksów, można zmienić się w pewnego siebie mężczyznę, mającego świetne relacje z ludźmi. Decyzje o swojej zmianie i kupieniu biletu w jedną stronę w podróż zwaną „rozwojem osobistym” podjął w 2009r.
http://www.sekrety-uwodzicieli.pl/

Dodaj komentarz

Top