You are here
Home > pytanie o uwodzenie kobiet > Najpierw Jest Miła Potem „Weź Te Łapy” – Co Zepsuł W Procesie Uwodzenia

Najpierw Jest Miła Potem „Weź Te Łapy” – Co Zepsuł W Procesie Uwodzenia

Oryginalna Treść Wiadomości

 

„Tak jak mówiłem dopiero co raczkuje w uwodzeniu dlatego mam pytanie:
Jak mam odpierać to że czasami ta sama dziewczyna pozytywnie reaguje na eskalację dotykiem a czasami słyszę słowa „Wez Te łapy”,”Możesz mnie nie dotykać”

uwodzenie, podryw, sekrety-uwodzicieli.pl, relacje damsko-meskie, kurs uwodzenia

Odpowiedź Trenera Uwodzenia

 

1.Jak mam odpierać to że czasami ta sama dziewczyna pozytywnie reaguje na eskalację dotykiem a czasami słyszę słowa „Wez Te łapy”,”Możesz mnie nie dotykać”

 

Przyczyn może być wiele, zwłaszcza, że nie znamy dobrze sytuacji. Często nawet sam siedząc przy kobiecie nie będziesz w stanie dojść, dlaczego tak się zachowuje, jednego dnia może być słodka, innego zaś – mieć okres/ zły dzień.

Jakie są najczęstsze przyczyny takiego zachowania.

a) Na początku jej się podobałeś (pozwalała Ci na dotyk), ale potem straciłeś atrakcyjność, przez co kobieta mówi Ci takie rzeczy.

b) Kobieta Cię testuje – to proste. Wiele kobiet będzie z Tobą pogrywać, żeby ustalić na ile jesteś atrakcyjny, a na ile zrobiłeś dobre wrażenie. To taka próba ustalenia czy Twojej atrakcyjności, silnej męskiej postawy, pewności siebie itd.

 

Do zobaczenia na szczycie, Mariusz 🙂

Mariusz
Trener relacji damsko-męskich, uwodzenia, umiejętności interpersonalnych. Autor systemu uwodzenia w tańcu. W społeczności uwodzicieli znany jako ekspert od rozwiązywania ciężkich przypadków, gdyż większość jego kursantów szkoliła się wcześniej bezskutecznie u innych. Idealny przykład tego jak z introwertyka o ogromnym bagażu kompleksów, można zmienić się w pewnego siebie mężczyznę, mającego świetne relacje z ludźmi. Decyzje o swojej zmianie i kupieniu biletu w jedną stronę w podróż zwaną „rozwojem osobistym” podjął w 2009r.
http://www.sekrety-uwodzicieli.pl/

Dodaj komentarz

Top