You are here
Home > uwodzenie kobiet > Wniosek z Ostatniego Kursu Uwodzenia

Wniosek z Ostatniego Kursu Uwodzenia

Miniony weekend spędziłem w Sopocie, gdzie dawałem kurs uwodzenia Jackowi.

To szkolenie wiele mnie nauczyło jako trenera uwodzenia i jestem z tego bardzo zadowolony, dlatego postanowiłem podzielić się z Tobą czymś co pomoże Ci w kwestii uwodzenia kobiet, ale i ogólnie relacji damsko- męskich.

W pewnym momencie naszego kursu uwodzenia, pojawił się problem.

Brak zaufania ze strony kobiet.

Podam Ci wiec prostą metodę co robię, aby kobiety lepiej na mnie reagowały i miały do mnie większe zaufanie od początku podrywu.

Tą metodą jest opowiadanie historii o sobie.

Faceci, którzy podchodzą do Kobiet, zwykle nie wiedzą o czym rozmawiać, jak zdobyć tą kobietę i to sprawia, że zasypują ją toną pytań.

Jeśli chcesz być skuteczny w uwodzeniu kobiet, zamiast zasypywać dziewczynę gradem pytań – zadaj jej jedno pytanie, po czym opowiedz jej historie o sobie.

Możesz wspomnieć np. co tu robisz, jak się tu znalazłeś, co sobie o niej pomyślałeś gdy ją zobaczyłeś.

Historie są fantastyczne, bo poznawana przez Ciebie kobieta widzi, że jesteś normalnym facetem.

Z kim generalnie wymieniamy się historiami?

Z osobami, które znamy i lubimy.

Toteż sprawia, że kobieta zaczyna patrzeć na Ciebie w zupełnie innym świetle…

Mariusz
Trener relacji damsko-męskich, uwodzenia, umiejętności interpersonalnych. Autor systemu uwodzenia w tańcu. W społeczności uwodzicieli znany jako ekspert od rozwiązywania ciężkich przypadków, gdyż większość jego kursantów szkoliła się wcześniej bezskutecznie u innych. Idealny przykład tego jak z introwertyka o ogromnym bagażu kompleksów, można zmienić się w pewnego siebie mężczyznę, mającego świetne relacje z ludźmi. Decyzje o swojej zmianie i kupieniu biletu w jedną stronę w podróż zwaną „rozwojem osobistym” podjął w 2009r.
http://www.sekrety-uwodzicieli.pl/

Dodaj komentarz

Top