You are here
Home > atrakcyjność > Jak traktować kobiety, aby pomogły Ci stać się bardziej atrakcyjnym

Jak traktować kobiety, aby pomogły Ci stać się bardziej atrakcyjnym

Jak traktować kobiety, aby pomogły Ci stać się bardziej atrakcyjnym?

O tym w najnowszym nagraniu video:

Dlaczego tak ważne jest trzymanie się swoich zasad w tym jak traktujesz kobietę?

 

Ponieważ kobiety lubią i szanują facetów z zasadami.

Nie lubią osób bez zasad i własnego zdania.

Zasady oznaczają, że istnieje granica, której przekroczyć nie mogą i to jest atrakcyjne.

 

Przykładowo…

Wiedzą, że gdy będą wobec Ciebie w porządku – dostaną to samo w zamian. Dostaną lojalność, Twoje uczucia i świadomość tego że jest dla Ciebie ważna.

Jeśli jednak przestanie to szanować – zabierzesz Jej to. Nie dasz sobą pomiatać, bo masz szacunek do samego siebie.

 

Czy zauważasz jak zdrowe są te zasady? Prowadzą do tego, że masz równorzędną pozycję z kobietą. Oboje się lubicie i szanujecie.

Kiedy zaś Ona się „wyłamuje” i przestaje być dla Ciebie w porządku:

  1. Najpierw ją upominasz
  2. Następnie dajesz Jej drugą szansę
  3. Jeśli powtórzyła złe zachowanie po raz trzeci w przeciągu tygodnia – rozstajesz się z Nią. Rozstając się z kobietą jesteś w porządku wobec Niej (bardzo mocno daje Jej to do myślenia, popycha do zmian) i siebie (po co masz być z osobą, która jest nie fair?).

 

Dzięki odpowiedniemu traktowaniu kobiety… nie straci wobec Ciebie szacunku. Ponieważ wie, że masz granicę, których nie wolno Jej przekroczyć. Tracisz u Niej szacunek wtedy, kiedy pozwalasz Jej wejść sobie na głowę. Widzi, że może przekroczyć dane granice/ złamać zasady i nie reagujesz.

Poza tym mając zasady pokazujesz Jej siłę. Pokazujesz, że nie boisz Jej się i to jest bardzo ważne. Widzisz… kiedy kobieta wyczuwa, że boisz Jej się… przestaje czuć się przy Tobie bezpiecznie. Bo co będzie, kiedy przyjdzie prawdziwe zagrożenie? Co będzie kiedy nadejdą prawdziwe problemy?

 

A Ty jakie masz zdanie na ten temat?

Daj znać zostawiając komentarz poniżej:

 

Mariusz
Trener relacji damsko-męskich, uwodzenia, umiejętności interpersonalnych. Autor systemu uwodzenia w tańcu. W społeczności uwodzicieli znany jako ekspert od rozwiązywania ciężkich przypadków, gdyż większość jego kursantów szkoliła się wcześniej bezskutecznie u innych. Idealny przykład tego jak z introwertyka o ogromnym bagażu kompleksów, można zmienić się w pewnego siebie mężczyznę, mającego świetne relacje z ludźmi. Decyzje o swojej zmianie i kupieniu biletu w jedną stronę w podróż zwaną „rozwojem osobistym” podjął w 2009r.
http://www.sekrety-uwodzicieli.pl/

Dodaj komentarz

Top