You are here
Home > uwodzenie kobiet > Numer telefonu dobrej i złej jakości

Numer telefonu dobrej i złej jakości

Nie każdy numer wzięty od kobiety jest dobrej jakości.

Jeśli zbyt wcześnie weźmie się numer od kobiety – nie budując odpowiedniego poziomu zaufania, atrakcyjności – kobieta może później nie odbierać telefonów od Ciebie.

Dlaczego? Bo mogła dać Ci numer pod wpływem emocji. A gdy One opadną- rozumie że jesteście sobie obcy. Dlatego tak ważne jest, aby zbudować odpowiedni poziom zaufania, spędzić trochę czasu z kobietą. Tak, aby rozumiała że Twoim celem jest szczera chęć poznania Jej- a nie „wyrwania numeru”.

Podrywana na ulicy kobieta obawia się wielu rzeczy

 

Ostatnio popularne zrobiły się żarty na ulicy, gdzie różni ludzie podchodzą do kobiety, aby robić im różne psikusy.

Myślisz, że każda kobieta chce być ukrytej kamerze? Nie. Niektóre wręcz się tego boją. Stąd ich dystans, gdy trafia im się dziwna sytuacja.

Kiedy zaś odpowiednio prowadzisz rozmowę i zamiast prosić Ją od razu o numer pokazujesz Jej, że chcesz Ją poznać – kobieta ma większy komfort psychiczny. Widzi, że Twoje zainteresowanie Nią jest szczere.

O tym jak brać numery wysokiej jakości (nawet gdy kobieta się śpieszy) mówię w nagraniu powyżej.

 

Masz jakieś pytania lub chcesz powiedzieć co myślisz o nagraniu?

Zostaw komentarz poniżej, chętnie poznam Twoje zdanie:

Mariusz
Trener relacji damsko-męskich, uwodzenia, umiejętności interpersonalnych. Autor systemu uwodzenia w tańcu. W społeczności uwodzicieli znany jako ekspert od rozwiązywania ciężkich przypadków, gdyż większość jego kursantów szkoliła się wcześniej bezskutecznie u innych. Idealny przykład tego jak z introwertyka o ogromnym bagażu kompleksów, można zmienić się w pewnego siebie mężczyznę, mającego świetne relacje z ludźmi. Decyzje o swojej zmianie i kupieniu biletu w jedną stronę w podróż zwaną „rozwojem osobistym” podjął w 2009r.
http://www.sekrety-uwodzicieli.pl/

Dodaj komentarz

Top