You are here
Home > atrakcyjność > Technika uwodzenia twórców “Pitbulla”

Technika uwodzenia twórców “Pitbulla”

Czy miałeś wrażenie, że kobieta jest znudzona na randce? Wiesz o czym mówię – niby wszystko grało, ale czegoś jednak brakowało. Brakowało emocji, a rozmowa schodziła na błędne tory.

Jeśli tak, zastosuj technikę uwodzenia, którą zastosowano m.in w filmie „Pitbull”:

Chodzi o pobudzeniu emocji kobiety w pierwszych minutach Waszej rozmowy.

Kiedy krótkim czasie – 5-10 min – wywołasz 2-3 różne emocje – automatycznie postrzega Cię jako osobę interesującą.

 

Dokładnie ten sam mechanizm wykorzystano przy produkcji filmu „Pitbull”. Na samym początku wstrząsają widzem [uzyskanie silnej uwagi] następnie „rozładowują” napięcie śmiesznymi scenami [zmiana emocji].

 

Na przykładzie „Pitbulla” szczególnie dobrze to widać, bo budzi skrajne emocje… Z jednej strony pokazują sceny z brutalnych pobić, żeby zaraz rozśmieszyć widza rozbrajającym dialogiem.

Efekt? Nie wyłączysz takiego filmu 5 minutach, bo będziesz ciekawy co jest dalej.

 

Jak to wdrożyć tą technikę uwodzenia na randce?

 

Jednym z fajniejszych sposobów na zmianę emocji kobiety jest opowiadanie historii. Historii, która wywołuje określoną emocje. Np. smutek lub radość.

Jeśli chcesz nauczyć się tego krok po kroku i poznać gotowe przykłady historii, które budzą emocje – zobacz mój „System atrakcyjnej rozmowy”.

 

Masz pytania?

Zadaj je w komentarzu poniżej:

 

Mariusz
Trener relacji damsko-męskich, uwodzenia, umiejętności interpersonalnych. Autor systemu uwodzenia w tańcu. W społeczności uwodzicieli znany jako ekspert od rozwiązywania ciężkich przypadków, gdyż większość jego kursantów szkoliła się wcześniej bezskutecznie u innych. Idealny przykład tego jak z introwertyka o ogromnym bagażu kompleksów, można zmienić się w pewnego siebie mężczyznę, mającego świetne relacje z ludźmi. Decyzje o swojej zmianie i kupieniu biletu w jedną stronę w podróż zwaną „rozwojem osobistym” podjął w 2009r.
http://www.sekrety-uwodzicieli.pl/

Dodaj komentarz

Top