You are here
Home > pytanie o uwodzenie kobiet > Najlepszy film na randkę zdaniem trenera uwodzenia

Najlepszy film na randkę zdaniem trenera uwodzenia

Pytanie czytelnika dot. filmu na randkę:

czesc trafiłem na Twoją strone przypadkiem, ale zainteresowalo mnie to co robisz, bo szukam kobiety. śledze Twoje porady o podrywaniu od pól roku i przyznam że dzieki Tobie jest u mnie coraz lepiej, chociaż nie jestem do wszystkiego przekonany. Byłem na kilku randkach probuje tych Twoich rad o uwodzeniu i rzeczywiście działają, dlatego coraz cześciej rozważam kurs uwodzenia u Ciebie.

Teraz mam takie pytanie jedno. Niedawno poznałem u siebie w Warszawie dziewczyne, byliśmy już na kilku randkach i chce zdobyc tą dziewczyne zaprosic do siebie na film, żeby ją bzyknąć, ale tez mysle o związku z nią. No i tutaj pytanko do Ciebie jaki film wybrac, co ty ogladasz z kobietą na 2-3 randce, jak 1 raz przychodzi do Ciebie?

jaki film na randke z dziewczyna aby ja zdobyc

Moja odpowiedź:

Miałem tego patentu nie ujawniać, ale skoro chodzi o przedłużenie gatunku to dobra, niech będzie 🙂

Mam taki swój mały brudny sekret, mianowicie zawsze gdy oglądam z kobietą film – wybieram absolutny KILLER 🙂

Część facetów wybiera do oglądania z kobietą horrory. Pozostali komedie romantyczne. Ale jest coś lepszego.

Horrory ogląda się często w zamyśle, aby przerażona kobieta przytulała się do Ciebie, co rozwija kontakt fizyczny. Ale prawda jest taka, że większość horrorów jest rzeczywiście przerażająca albo obrzydliwa.

To wypiera podniecenie u kobiety.

Lepszą opcją są komedie romantyczne. ALE też nie do końca. Wyobraź sobie, że dobierasz się do kobiety, a Ona chce oglądać ten pieprzony film, bo naprawdę ją wciągnął 🙂

A ty zostajesz z poczuciem niedosytu i zastanawiasz się gdzie popełniłeś błąd.

Dlatego ja robię coś zupełnie odwrotnego. Oglądam z kobietami film, który uważany jest przez wielu za definicje słowa „dno”.

„Kac Wawa”.

film na randke kac wawa

Niektórzy mówią, że to beznadziejne ścierwo, że nie ma gorszego dna niż ten film, ale jako trener uwodzenia dosłownie go UBÓSTWIAM.

Jest tak beznadziejny, że praktycznie po 5 minutach leci sobie gdzieś w tle, a z kobietą robimy inne rzeczy.

Bo jeśli zapraszasz ją do siebie i leży obok Ciebie elegancka, pachnąca i wspaniała, to naprawdę chodzi Ci TYLKO o seans?

Jeśli chcesz się tylko poprzytulać i oswoić ją ze sobą – wybierz dobry film np. „Keith” albo „Słodki listopad”.

Jeśli chodzi Ci o coś więcej i chcesz być NINJA wybierz „Kac Wawe” albo inny film „wysokich” lotów 🙂

Generalnie to co oglądasz z kobietą nie ma kompletnie żadnego znaczenia jeśli masz dobrą grę. Ale wychodzę z założenia, że życie należy sobie ułatwiać.

Trzymam za Ciebie kciuki!

A ty czytelniku co lubisz oglądać z kobietą? Podziel się tym w komentarzu 🙂

Mariusz
Trener relacji damsko-męskich, uwodzenia, umiejętności interpersonalnych. Autor systemu uwodzenia w tańcu. W społeczności uwodzicieli znany jako ekspert od rozwiązywania ciężkich przypadków, gdyż większość jego kursantów szkoliła się wcześniej bezskutecznie u innych. Idealny przykład tego jak z introwertyka o ogromnym bagażu kompleksów, można zmienić się w pewnego siebie mężczyznę, mającego świetne relacje z ludźmi. Decyzje o swojej zmianie i kupieniu biletu w jedną stronę w podróż zwaną „rozwojem osobistym” podjął w 2009r.
http://www.sekrety-uwodzicieli.pl/

One thought on “Najlepszy film na randkę zdaniem trenera uwodzenia

Dodaj komentarz

Top