You are here
Home > uwodzenie kobiet > Wywiad Na Szczycie: Zdobył 50% Skuteczności z Podrywaniu

Wywiad Na Szczycie: Zdobył 50% Skuteczności z Podrywaniu

Prawda jest taka, że każdy może się nauczyć kilku tekstów na podryw i nawet jeśli nie wie jak poderwać kobietę – paradoksalnie mu się to uda.

Ale ile? Raz, drugi?

Co jeśli trafisz właśnie na tą właściwą kobietę i będziesz wiedział jak zagadać, ale do cholery co dalej?

O czym z nią rozmawiać, jak ją uwodzić, by sprawy szły w dobrym kierunku i finalnie umówić się na randkę, po czym ją po prostu zdobyć.

Słowem – jak naprawdę rozwinąć się w uwodzeniu kobiet, żebyś miał pewność swoich umiejętności i mógł na nich polegać.

O tym w wywiadzie na szczycie z Pawłem – moim kursantem Platynowym.

Jest to obszerny (prawie) 20 minutowy wywiad, w którym rozmawiamy nie tylko o tym jak zdobywać, jak podrywać kobiety. Rozmawiamy przede wszystkim o realnej drodze rozwoju w uwodzeniu.

Jak to jest, że nieśmiały chłopak może zmienić się w pewnego siebie i atrakcyjnego faceta?

Co mają teksty na podryw do prawdziwego uwodzenia kobiet i trwałej zmiany siebie?

O tym właśnie w wywiadzie Pawłem.

Garść informacji o kursancie:

Paweł czytał „DNA Sukcesu z Kobietami”, był na specjalnym kursie uwodzenia organizowanym raz do roku (urlopie z uwodzicielem).

Podczas wywiadu przewija się nagranie na którym Paweł poznaje, podrywa, a następnie bierze na randkę atrakcyjną blondyneczkę 🙂

Co odpowiada za sukces Pawła? Usłyszysz to na wywiadzie, ale tak w 3 słowach: rzetelna praca nad sobą, odwaga do zainwestowania w siebie i ambicja.

Ale NAJWAŻNIEJSZE jest to, że jest On po prostu dobrym człowiekiem, który da się lubić.

 

Miłego Seansu!

Mariusz
Trener relacji damsko-męskich, uwodzenia, umiejętności interpersonalnych. Autor systemu uwodzenia w tańcu. W społeczności uwodzicieli znany jako ekspert od rozwiązywania ciężkich przypadków, gdyż większość jego kursantów szkoliła się wcześniej bezskutecznie u innych. Idealny przykład tego jak z introwertyka o ogromnym bagażu kompleksów, można zmienić się w pewnego siebie mężczyznę, mającego świetne relacje z ludźmi. Decyzje o swojej zmianie i kupieniu biletu w jedną stronę w podróż zwaną „rozwojem osobistym” podjął w 2009r.
http://www.sekrety-uwodzicieli.pl/

5 thoughts on “Wywiad Na Szczycie: Zdobył 50% Skuteczności z Podrywaniu

  1. mariusz po kursie z Tobą oglądałem stare zdjęcia z Dorotką i tak się zastanowiłem jak ja kurwa żyłem przed tym naszym spotkaniem. teraz slucham tego wywiadu to wszystko do mnie wraca i widze ile się zmieniło szok 🙂

  2. Mam podobnie Senior 🙂 gdy dawałem ten wywiad, przypominałem sobie momenty z paru miesięcy wstecz, mogłem poczułem bardzo jak wiele się zmieniło.

    Dziękuję Mariusz, miło jest czytać o sobie takie rzeczy.

  3. sluchajac takiej historii nawet nie wiecie o ile latwiej mi podchodzic do tych dziewczyn i pracowac nad soba z ta swiadomoscia ze komus sie udalo

Dodaj komentarz

Top