You are here
Home > uwodzenie kobiet > Filmy, Które Pomogą Ci W Uwodzeniu Kobiet – Top10 (CZ 1.)

Filmy, Które Pomogą Ci W Uwodzeniu Kobiet – Top10 (CZ 1.)

Dają kopa motywacyjnego, pozwalają lepiej zrozumieć uwodzenie kobiet i wcale nie musisz być zaawansowany w uwodzeniu, aby wiele nich wyłapać. Mowa o filmach z motywem uwodzenia kobiet albo ‘jak zdobyć dziewczynę która Ci się podoba’. Istnych perełkach, po których obejrzeniu będziesz lepiej nastawiony do podrywania kobiet, zainspirowany lekkością w uwodzeniu głównych bohaterów oraz ich perypetiami.

Dodatkowo dostaniesz delikatnego kopa pewności siebie, bo zobaczysz o czym rozmawiać z dziewczyną, jak ją podrywać w różnych sytuacjach i jak zagadywać.

Filmy, które pomogą Ci w uwodzeniu kobiet – Top10 (CZ 1.)

 

Lista   filmów, które polecam jako trener uwodzenia.

1. Szkoła Uwodzenia

2. Alfie

3. Hitch

4. Spread – „Amerykańskie ciacho”

5. Kocha, lubi, szanuje

 

 

indeks

Szkoła Uwodzenia

Pozytywy: Świetna dawka inspiracji do uwodzenia kobiet, pewności siebie i wiary we własne możliwości dzięki zachowaniu Sebastiana – głównego bohatera. Sporo manipulacji i atmosfery intrygi, która podkręca akcje i ciekawiej się ogląda. Bardzo przydatny jest również motyw wytrwałości głównego bohatera.

-Fenomenalna mowa ciała Sebastiana, jako typowego samca alfa

Negatywy: Programowanie pod tytułem „możesz uwodzić piękne kobiety jeśli posiadasz wysoki status” co mija się z prawdą.

 

 

indeksT

Alfie

Pozytywy: przede wszystkim… inspiracja. Alfie jest szoferem, a ma kobiety jakie chce i wie jak się z nimi obchodzić. To da Ci potężny zastrzyk wiary w siebie. Bardzo ważny jest również motyw rutyny i rozwoju osobistego w życiu Alfiego. To podstawa rozwoju.

– Najszlachetniejsza perełka wśród filmów z motywem stylu życia uwodziciela. Ten film to dosłownie kopalnia wiedzy praktycznej o uwodzeniu kobiet.

– Nauczysz się z niego wytrwałości w podrywaniu kobiety, nawet jeśli jej początkowa reakcja nie jest najlepsza,

– Przykłady jak i o czym rozmawiać z pięknymi kobietami,

-Fenomenalna uwodzicielska mowa ciała Alfiego, przykłady eskalacji kobiety

-Pokazanie wzlotów i upadków uwodziciela – samo życie

Negatywy: Motyw uwiedzenia koleżanki kumpla przez Alfiego, co może zniechęcać do uwodzicieli i dystansować osoby początkujące w temacie.

 

3345

Hitch

Pozytywy: Tytułowy bohater prowadzi jednoosobową półtajną szkołę uwodzenia i udziela rad, które przydadzą się również Tobie

-Pokazuje facetom jak zdobyć dziewczynę, o czym rozmawiać z dziewczyną, jak zagadać do dziewczyny

-Film szczególnie mocno działa na facetów ze społeczności – bo Hitch jest jak my – jako młody chłopak nieszczęśliwie się zakochał i został zraniony, a potem powstał jak feniks z popiołów

-Przekaz płynący z filmu: nie musisz być bogaty ani sławny aby zdobyć dziewczynę

-Pokazanie głównego bohatera – uwodziciela – w dobrym świetle jako etycznie działającego faceta o dobrym sercu -> plus w oczach facetów nieprzekonanych do uwodzicieli

 

Negatywy: Zbytnie uproszczenie i mamienie facetów nieprawdziwą ideą szybkiego i łatwego zdobycia kobiety dzięki kilku sprytnym radą trenera uwodzenia, bez osiągnięcia odpowiedniego poziomu w relacjach z kobietami i przepracowania swoich blokad/kompleksów

-Mydlenie facetom oczu motywem końcowym oświecenia Hitcha pod tytułem: „właściwie moi kursanci nie potrzebowali moich rad, bo najpiękniejsze sztuki i tak magicznie wpadłyby w ich ramiona”

-Promowanie nierealnych sytuacji/ zdarzeń w procesie podrywania kobiety, które nie występują w życiu realnym

 

indeks45345

Spread

Pozytywy:Ciekawe rady dla początkujących w temacie uwodzenia kobiet: jak zagadać do dziewczyny, o czym rozmawiać z kobietą, rola zaufania w uwodzeniu kobiet itd.

-Przydatne zagrywki głównego bohatera, które mogą bardzo pomóc początkującym podrywaczom (np. motyw z nanoizolacją)

-Sporo momentów w filmie, które uczą wytrwałości

-Film pokazuje jasne i ciemne strony życia uwodziciela

-Dla niektórych ten film będzie dawka motywacji, bo główny bohater uwodzi kobiety nie posiadając nic oprócz umiejętności podrywania i pewności siebie

 

Negatywy:Główny bohater jest żigolakiem, co wiele osób, w tym po części mnie do niego zraża. Początkujących adeptów podrywu również może odpychać od tematu rozwoju osobistego pod kątem uwodzenia = uciekanie od działania „ponieważ to takie puste”. Jest to film z motywem uwodzenia kobiet, który dla wielu osób będzie po prostu nie do zaakceptowania.

-Uwodziciel przedstawiony w „Spread” nie pracuje nad sobą, co może sugerować, że uwodzenie kobiet to tylko kwestia bycia przystojnym i eleganckich ubrań

 

indeks5

Kocha, lubi, szanuje

Pozytywy: Film okazuje motyw przemiany dobrego nieśmiałego faceta w średnio zaawansowanego podrywacza, przez co każdy z nas może się z nim utożsamić i dobrze dociera do każdego

-Przedstawia motyw przemiany od A do Z – więc widzisz co dokładnie i jak zagadywac do kobiet, o czym rozmawiać z kobietą, jaki jest wygląd atrakcyjny dla płci przeciwnej, jak zagadywać do kobiet, jak je poznawać itd.

-Motyw znalezienia miłości przez uwodziciela, co w jakiś sposób pewnie wiąże się z Twoimi założeniami – rośnie Twoja wiara i motywacja w to, że rozwój w uwodzeniu kobiet rzeczywiście jest narzędziem do stworzenia stałego wartościowego związku

-Ciekawe rady uwodziciela udzielane początkującemu podrywaczowi, które na pewno Ci nie zaszkodzą 🙂

 

Negatywy:Silnych negatywów nie ma. Natomiast film szczególnie nie zachwyca pod względem niuansów dot. Uwodzenia kobiet, odzyskania byłej itd.

 

Poznałeś filmy z motywem uwodzenia kobiet, które umieściłem na szczycie mojej listy.

Jak Ci się podobał wpis? Daj znać w komentarzu.

Czy chce poznać pozostałe filmy z motywem uwodzenia kobiet z mojej listy top10?

 

Mariusz
Trener relacji damsko-męskich, uwodzenia, umiejętności interpersonalnych. Autor systemu uwodzenia w tańcu. W społeczności uwodzicieli znany jako ekspert od rozwiązywania ciężkich przypadków, gdyż większość jego kursantów szkoliła się wcześniej bezskutecznie u innych. Idealny przykład tego jak z introwertyka o ogromnym bagażu kompleksów, można zmienić się w pewnego siebie mężczyznę, mającego świetne relacje z ludźmi. Decyzje o swojej zmianie i kupieniu biletu w jedną stronę w podróż zwaną „rozwojem osobistym” podjął w 2009r.
http://www.sekrety-uwodzicieli.pl/

Dodaj komentarz

Top