You are here
Home > pytanie o uwodzenie kobiet > #1 O Czym Rozmawiać z Nowo Poznaną Kobietą

#1 O Czym Rozmawiać z Nowo Poznaną Kobietą

Rozpoczynamy serię artykułów, w których będę odpowiadał na pytania o uwodzenie kobiet zostawione przez moich czytelników. Gotów? 🙂

 

Grzegorz napisał:

O czym rozmawia z nowo poznaną kobietą według mnie to jest największy problem żeby poznać jakąś dziewczynę .Pozdrawiam

 

Moja Odpowiedź:

 

Cóż, ciężko się nie zgodzić. Jeśli źle poprowadzisz pierwsze 5 minut rozmowy – kobieta nie będzie chciała dalej tego kontynuować.

Nawet jeśli dostaniesz wtedy numer – mówimy, że jest On niskiej jakości, bo kobieta zwykle później nie odpisuje/ nie odbiera.

 

Kiedy podryw jest udany?

Kiedy kobieta od samego początku POCZUJE, że nadajecie na tych samych falach, spodobasz jej się. Wtedy będzie miała motywację, aby dalej z Tobą rozmawiać i spotkać się.

Atrakcyjność to coś bardzo delikatnego na początku, łatwo to zepsuć. Dlatego unikaj rozmowy o problemach/ polityce/ religii. Staraj się również nie bluźnić w początkowej fazie (nawet jak rozmawiasz z dziewczyną w dresie :-)).

O czym gadać na początku…

Uczep się szczegółu albo powiedz jakie miałeś pierwsze wrażenie na jej temat.

 

Uczepienie się szczegółu – Podczas witania mówisz np.

-Wow, ale masz silny uścisk dłoni. Nie wiem czy wiesz, ale to sporo mówi o człowieku…

-To znaczy?

-To znaczy, że albo pakujesz na siłowni albo jesteś pewna siebie. Z reguły osoby pewne siebie mają silny uścisk dłoni. Jak To jest u Ciebie?

Równie dobrze możesz skomentować coś charakterystycznego z jej ubioru/ wyglądu. Bądź kreatywny, baw się tym. Im częściej będziesz improwizował tym lepszy w tym będziesz.

 

Powiedz o tym jakie miałeś pierwsze wrażenie na jej temat

-Tak jak teraz sobie rozmawiamy, to muszę Ci powiedzieć że to jaka jesteś, a to jakie robisz 1 wrażenie to zupełnie 2 różne rzeczy…

-Jak to?

-Jak Cię zauważyłem miałaś wydawałaś się taka dumna i niedostępna, a gdy teraz z Tobą rozmawiam wydajesz się ciepłą osobą…

 

W obu przypadkach chodzi o to, by pociągnąć kobietę za język i wciągnąć w rozmowę. Chodzi o dialog na równych zasadach – bez popisywania się ani podlizywania, ale z szacunkiem do kobiety. Unikaj też „mocniejszych” żartów na początku, bo łatwo w tej fazie wybić kobietę z rytmu lub wystraszyć.

Rozmawiam sobie ostatnio z kobietą, która miała kolczyk w wardze i mówię jej „hmm, ciekawe gdzie jeszcze masz kolczyk”. Najpierw się zaczerwieniła. Później przytuliliśmy się w ramach tego żeby się nie wstydziła, a na randce było z tym masę śmiechu i dobrej zabawy. Coś wspaniałego.

Tą rozmowę podsłuchał mój kolega. Bez pytania mnie o radę powiedział to samo innej kobiecie. Odparła mu, że jest zboczony i naraz wszystko się posypało.

Więc na początku „mocniejszy” humor lepiej zostawić na później 🙂 , chyba że doskonale wiesz co robisz.

 

Jak prowadzić rozmowę w dalszych fazach

Najlepiej znaleźć coś o czym Ci wspomniała i przez chwilę drążyć temat. Kiedy zmieniasz go co chwile kobieta odnosi wrażenie, że mało Was łączy.

Kiedy zaś nie możecie się nagadać ciągnąc 1 temat i dla obu stron jest to ciekawe – rewelacja.

 

Gdy zaczyna mówić coś o sobie – pamiętaj by dorzucać do tego czasem coś od siebie. To Wasze pierwsze spotkanie ma być jak gra wstępna przed randką. To ma ją zachęcić do kolejnego spotkania.

Cały podryw w początkowej fazie ma powodować, żeby kobieta poczuła że im więcej czasu razem spędzacie tym lepiej się  z Tobą czuje. Ma czuć, że trafiła na bratnią duszę. Kogoś w sam raz dla Niej. A do tego faceta, który ma na tyle odwagi i wiary w siebie, że nie zawahał się do niej zagadać.

O tym jak się tego nauczyć oraz o rozmowie z kobietą krok po kroku mówię dokładnie w „Systemie Atrakcyjnej Rozmowy”.

 

Masz pytanie? Chcesz powiedzieć co myślisz o tym wpisie?

Komentuj z rozmachem!

 

 

 

Mariusz
Trener relacji damsko-męskich, uwodzenia, umiejętności interpersonalnych. Autor systemu uwodzenia w tańcu. W społeczności uwodzicieli znany jako ekspert od rozwiązywania ciężkich przypadków, gdyż większość jego kursantów szkoliła się wcześniej bezskutecznie u innych. Idealny przykład tego jak z introwertyka o ogromnym bagażu kompleksów, można zmienić się w pewnego siebie mężczyznę, mającego świetne relacje z ludźmi. Decyzje o swojej zmianie i kupieniu biletu w jedną stronę w podróż zwaną „rozwojem osobistym” podjął w 2009r.
http://www.sekrety-uwodzicieli.pl/

Dodaj komentarz

Top