Opinie Kursantów

 

 

"Jako trener rozwoju jesteś bardzo wszechstronny i łatwo docierasz do drugiego człowieka. Jako uwodziciel fajnie pokazujesz jak (to) robisz wg. swoich metod uwodzenia"

 

~Tomek (42l.)

 

 

 

"Uważam, że warto było zainwestować czas i ciężko zarobione pieniądze, aby przyjść do Mariusza, bo jeśli nam będzie źle szło z kobietą - więcej wydamy na niepotrzebne prezenty niż kurs uwodzenia"

 

~Adrian

 

"Nie miałem pojęcia czy mi to w ogóle w jakiś sposób pomoże. Bałem się co z tego wszystkiego wyjdzie i czy w ogóle jest dla mnie jakaś nadzieja "

" Pierwszego dnia już dostałem numer, co mnie bardzo zaskoczyło i ucieszyło. Drugiego dnia było trochę gorzej, ale się nie poddałem. Natomiast 3 dnia to było pasmo sukcesów. 3 pierwsze podejścia 3 numery. Na koniec jeszcze 2 podejścia nie do końca udane. Ale ostatnie podejście znowu zaliczone."

 

~Adam

 

" tutaj podczas tego kursu spotykałem kobiety i wydaje mi się, że udało mi się przełamać pewne bariery, które były we mnie. I to jest coś, to można osiągnąć jedynie w kontaktcie z żywym trenerem. Bo może Cię na bierząco ustawić, wychwycić Twoje błędy. To jest bardzo ważna rzecz "

 

~Sławek, 50l.

 

" Najbardziej obawiałem się tego, że za kurs, który będę musiał zapłącić będę miał mierne skutki. (...) To co się tutaj nauczyłem, to nie oczekiwałem tego nawet w 50% "

 

~Marek 25l.

 

" Bardzo rzadko zdarzało mi się podchodzić, zagadywać. Najczęściej po alkoholu. A dzisiaj przełamałem swoje bariery i poprawiło mi się pod tym względem. Bo jednak podchodziłem do tych dziewczyn, jakieś numery zdobyłem i na pewno nie były to moje ostatnie podejścia. "

~Anonim

 

"Przełamałem się. Teraz mogę zajebiście działać nawet w swoim miejscu zamieszkania. Postepując według swoich zasad byłem z siebie dumny nawet po 1 dniu!"

"Mariusz mi powiedział, że 'to i to' robię źle i tak to robiłem, aż widzę efekty tego, że należy podjąć działanie wcześniej, bo jak się skapniemy za późno to może być... oj słabo."

 

~Łukasz

 

" Przełamałem niektóre rzeczy z którymi sobie nie radziłem - z podejściami do kobiet. Pomogło mi to, że zrozumiałem niektóre rzeczy, na które nie zwracałem wcale uwagi. Podobało mi się na kursie to, że jest jednoosobowy. (...) Wiadomości czy kwestie są skierowane do tej jednej osoby, a wiadomo ludzie są różni, każdy tam ma swoje problemy" "

 

~Przemek

 

"To szkolenie to był strzał w dziesiątkę. Nie żałuje ani grosza. (...) Już na 1 spotkaniu (1 dniu kursu) miałem numer i natychmiastową randkę!"

 

"Sama dopytywała się o następne spotkanie..."

 

~Artur

 

" Najfajniejszym elementem było poznanie metod podchodzenia do kobiet. W galerii czy też na ulicy. Teraz już wiem jak swobodnie podejść do kobiety, zagadać, zapytać się o numer i po prostu być pewnym siebie, nie bać się. "

 

 

~M.

 

"Przed szkoleniem bałem sie podejść do jakiejkolwiek dziewczyny, zawsze uważałem, że będę jej przeszkadzał albo, że jest to nie na miejscu. A na szkoleniu się odblokowałem, poczułem że też mogę być atrakcyjny"

"Zebrałem kilka numerów, profilów na facebooku, nawet w sumie nie mogę ich zliczyć"

 

~Michał

 

"(...) miarą wszystkich obecnych na rynku jest to, że każdy obiecuje bardzo wiele, a zostawia Cię samego z praktyką. Gdzie w rzeczywistości każdy kto ma z tym problemy, ma w sobie gdzieś jakieś blokady, które trzeba przepracować. A u Ciebie czułem się jak u 'Freuda' albo przynajmniej jego ucznia. Nie słyszałem, żeby ktokolwiek z tych co oferują podobną wiedzę robił to w tak pracowity i dokładny szczegółowy sposób. A moim zdaniem to jest fundament (...) "

~Anonim - 55 lat

 

"Osiągnąłem pewne spełnienie szkolenia, bo osiągnąłem to co chciałem, co zamierzałem i to naprawdę jest zajebiste. No i ogólnie polecam, bo to jest przygoda życia (...)"

"Niby jest to uwodzenie, ale też rozwój osobisty, który przekłada się na całe moje życie"

 

~Łukasz

 

"Bardzo podobała mi się analiza podejść. Mariusz pokazał mi błędy na wideo - w których miejscach zrobiłem błąd, jak to powinienem zrobić. (...) Problem z moimi przekonaniami rozbił bardzo łatwo i to była kwestia nawet 30 min"

"Imponujesz mi bardzo skutecznością na DG (gra dzienna)"

 

~Paweł

 

"Było rewelacyjnie, na pewno poszedłbym jeszcze raz gdybym wiedział, że tak to będzie wyglądało"

 

 

"„To jest wiedza taka też niedostępna. To są takie smaczki, które mało osób zna, a bardzo pomagają.”"

~Michał

 

"Dużo rzeczy jest takich, które myślałem, że są błache a jednak są bardzo ważne w rozmowie i kontaktach z kobietami. Bardzo duża wiedza na temat pewności siebie, atrakcyjności - jak ją budować, jak stosować. Bardzo obszernie było powiedziane przez Mariusza"

 

~Dawid

 

" Nauczyłam się tego jak być asertywną i jak działać na innych, żeby chcieli ze mną przebywać, żeby ich uwodzić, żeby ich kusić "

~D.

 

"(...) czułem, że on mi pomoże i po prostu potrzebowałem tego, wiedziałem że da mi to szanse na lepsze jutro, lepsze życie, lepsze perspektywy. Da mi więcej odwagi, pewności siebie. No i się sprawdziło."

 

~Kamil

 

"Szkolenie było przeprowadzone jak najbardziej profesjonalnie. Indywidualne podejście z dużym zaangażowaniem"

~Jacek (44 l.)

 

"Komunikacja z ludźmi mi się poprawiła - nie tylko z kobietami, ale też z przyjaciółmi, rodziną. Po prostu ograniczenia opadły."

 

~Artur (22l.)

 

"(...)poprawa była taka, że relacje z kobietami już nie były takie napinane, nie stresowałem się po prostu. Byłem bardziej świadomy jak to powinno wyglądać."

 

~Damian (24 l.)

 

"Widzę, że to co mi mówisz i sugerujesz ma sens, to mi pomaga. Widzę, że trzyma się kupy i nie ma w tym takiego nagatywizmu, sztuczności i grania kogoś kim się nie jest. To praca nad sobą, swoim wnętrzem żeby być sobą, a jednocześnie być fajnym facetem"

 

~Aleksander

 

"Zauważyłem, że niesamowicie wiele zmieniło się przez miesiąc. Po prostu to zaszło tak magicznie, nawet nie wiem jak to się stało"

 

~Paweł

 

Po kupnie e-booka, to dało mi siłę i energię na to, by osiągnąć swój cel, który zawsze chciałem mieć, ale mi nie wychodziło, albo się poddawałem zbyt wcześnie. Po zakupie ebooka zmieniła się we mnie pewność siebie. Mam znacznie lepsze towarzystwo, poszerzyłem kręgi znajomych. Nie boję się podejść do dziewczyny, porozmawiać. Zawsze chodziłem smutny, byłem pesymistycznie nastawiony do świata. Ogólnie nie byłem zadowolony z życia. Nie miałem przyjaciół. Po kupnie ebooka("DNA Sukcesu z Kobietami") lepiej poznaje ludzi, bardziej otwarcie z nimi rozmawiam. "

~Andrzej

 

"To przydałoby się zdecydowanie każdemu facetowi, a w szczególności tym, którzy chcą dobrze bawić się na imprezach i mieć dobre relacje z kobietami"

 

~Maciek (18 l.)

„Mega podoba mi się idea całego kursu i sposób w jaki jest prowadzony. Nie byłem na innych kursach indywidualnych wiec nie mam za bardzo porównania, ale byłem na kursie tańca. Wiedza  jaka jest serwowana na OT troche raczej wykracza poza kurs tańca, bo jest również sporo o dynamikach towarzyskich, co można a co nie na parkiecie itd. Czy polecam? Gdybym mógł cofnąć czas to decyzji bym nie zmienił ;-)”

Filip 27l. (f.osa539@wp.pl)

 

"Gdybym miał cofnąć czas decyzji bym nie zmienił"