You are here
Home > pytanie o uwodzenie kobiet > 5 Sposobów Jak Zmotywować się do Uwodzenia Kobiet!

5 Sposobów Jak Zmotywować się do Uwodzenia Kobiet!

motywacja do podrywania i uwodzenia kobiet

Dzisiaj pokażę Ci jedno z pytań, jakie dostaje jako trener uwodzenia. Jeśli masz kłopot z motywacją do podrywania kobiet, to powinieneś na to zerknąć:

 

Piotr napisał:

„W jaki sposób sie zmotywować aby wyjść na miasto i nadal szukać…
po prostu od jakiegoś czasu brakuje mi motywacji i nie wiem jak sobie z tym
poradzić??” 

 

Moja odpowiedź

Możesz sobie z tym poradzić na kilka sposobów. Oto 5 z nich:
1) system nagród i kar,
2)zasilanie się pozytywnymi wspomnieniami z kobietami – które popychają do działania (może masz jakieś pamiątki, które przypominają Ci wspaniałe chwile z kobietami – warto je wyciągnąć, żeby były na widoku),

3) Uświadomienie sobie tego, że masz już swoje lata, a czasu Ci nie przybywa. Przemijasz. A wraz z Tobą Twoi bliscy, znajomi i wszystko co kochasz. Wybiegnij kilka lat w przyszłość i zobacz jak będzie wyglądało Twoje życie, jeśli niczego nie zmienisz.

(Muszę szczerze przyznać, że nie ma nic, co działałoby na mnie silniej niż upływ czasu)

4) zdiagnozować i wydobyć z siebie co zatrzymuje Cię przed działaniem, po czym zniszczyć to i tak sobie ułożyć w głowie, żebyś miał taką samą motywację do wyjścia na kobiety, jak do wyjścia po piwko do sklepu w piątkowy wieczór. Takie rzeczy robię na szkoleniu indywidualnym, które z tego co widzę jest Ci potrzebne i pozwoliłoby zaoszczędzić masę czasu

5) praca z przekonaniami i motywacją na własną rękę – jak to zrobić krok po kroku znajdziesz w DNA Sukcesu z Kobietami

 

Do zobaczenia na szczycie, Mariusz 🙂

Mariusz
Trener relacji damsko-męskich, uwodzenia, umiejętności interpersonalnych. Autor systemu uwodzenia w tańcu. W społeczności uwodzicieli znany jako ekspert od rozwiązywania ciężkich przypadków, gdyż większość jego kursantów szkoliła się wcześniej bezskutecznie u innych. Idealny przykład tego jak z introwertyka o ogromnym bagażu kompleksów, można zmienić się w pewnego siebie mężczyznę, mającego świetne relacje z ludźmi. Decyzje o swojej zmianie i kupieniu biletu w jedną stronę w podróż zwaną „rozwojem osobistym” podjął w 2009r.
http://www.sekrety-uwodzicieli.pl/

Dodaj komentarz

Top