You are here
Home > rozwój w uwodzeniu kobiet > [Video] 8 Sposobów na Przyśpieszenie Efektów z Kobietami o 50%

[Video] 8 Sposobów na Przyśpieszenie Efektów z Kobietami o 50%

 

Czego się dowiesz:

 • W jaki sposób ta wiedza Ci pomoże
 • 8 sposobów na przyśpieszenie efektów z kobietami o 50%
 • 3 triki na ugranie więcej czasu

 

Po co Ci więcej czasu? Po co Ci szybsze efekty z kobietami? Bo jeśli ich nie widzisz – umysł zaczyna wyrzucać Ci opory w postaci: odwlekania, konfliktów wewnętrznych itp.

A wtedy Twój własny umysł staje się Twoim wrogiem. Tak jakbyś wyhodował w sobie tasiemca.

 

Wiąże się to z motywacją – lub jej brakiem. Ma Ona wpływ na Twoje działania, a więc i efekty.

-Jeśli umysł nie widzi efektów, a czas mija – motywacja spada. Pojawiają się w głowie głupie myśli typu „to nie dla mnie”, „nic mi nie wychodzi”, „to wszystko przez to że jestem gruby/rudy/mam kiepską pracę”. Im więcej głupich myśli – tym większy czujesz opór przed działaniem.

wykres-motywacja-rozwoj-w-uwodzeniu-kobiet

 

Jeśli umysł dostrzega efekty – spadek motywacji do rozwoju nie osiąga poziomu krytycznego. Co więcej po pewnym czasie zaczyna rosnąć. A Ty jesteś z siebie zadowolony i często wywołuje to ciąg pozytywnych zmian w pozostałych obszarach życia. Co widzą kobiety i Twoje otoczenie.

wykres-motywacja-czas-efekty-w-uwodzeniu

 

Jak mieć efekty szybciej? O tym dowiesz się z nagrania video z konferencji.

Czym są owe efekty? Dla jednych są to: randki, pocałunki ; dla innych: zainteresowanie kobiety na której wcześniej im zależało. Wszystko zależy od celów, dla których chcesz stać się bardziej atrakcyjnym facetem dla kobiet.

 

Wielu osobom wydaje się że skoro mają 25~ lat to mają szmat czasu na rozwój i mogą jeszcze poczekać. Cóż – prawda jest taka, że czas będzie Twoim wrogiem, jeśli go nie szanujesz.

Bo co po NADMIARZE czasu komuś, kto NIENAWIDZI swojego życia? Swojej pracy, wyglądu, relacji z kobietami?

No właśnie…

 

Natomiast świat nie stoi w miejscu. Z każdym kolejnym dniem świat idzie to przodu, trendy się zmieniają, ludzie się zmieniają. Ci którzy nie podążają z duchem czasu, nie realizują się => stoją w miejscu.

Rzecz w tym, że im później biorą się za siebie tym bardziej mają „pod górkę”.

Za 20 lat czas po prostu upłynie. Pytanie jak go wykorzystasz…

 

Podobało się/ nie podobało się?

O czym chcesz następne konferencje?

Daj znać w komentarzu.

 

Mariusz
Trener relacji damsko-męskich, uwodzenia, umiejętności interpersonalnych. Autor systemu uwodzenia w tańcu. W społeczności uwodzicieli znany jako ekspert od rozwiązywania ciężkich przypadków, gdyż większość jego kursantów szkoliła się wcześniej bezskutecznie u innych. Idealny przykład tego jak z introwertyka o ogromnym bagażu kompleksów, można zmienić się w pewnego siebie mężczyznę, mającego świetne relacje z ludźmi. Decyzje o swojej zmianie i kupieniu biletu w jedną stronę w podróż zwaną „rozwojem osobistym” podjął w 2009r.
http://www.sekrety-uwodzicieli.pl/

5 thoughts on “[Video] 8 Sposobów na Przyśpieszenie Efektów z Kobietami o 50%

 1. Mówiłeś, że jak rozwijałeś swoja szkołe uwodzenia, to pracowałeś po 16h. To co – innych uczyłeś a sam nie chodziłeś na podryw? Przecieź jak sie tyle pracuje to nie ma na nic czasu

 2. Działałem, ale szybko i konkretnie. Co 2 dzień wyjście na miasto na 15-20 minut i z tego była randka. Tego dnia albo następnego. Do tego dochodziły wyjścia do klubu, spotkania z dziewczynami które wcześniej znałem i działanie na kursach uwodzenia.
  Nie dziwię się Twojemu pytaniu. Zwykle jak działa się na początku pojawia się odwlekanie. No i chodzi się 10 km, żeby podejść do 1 kobiety.
  Ale tak się dzieje, gdy ma się blokady. Bo odwlekanie jest wynikiem konfliktu wewnętrznego, a więc nieprzepracowanych przekonań. Z tym, że ja miałem to przerobione. Dlatego zamiast odwlekać działanie – szukałem go.
  Oczywiście były też okresy, gdzie byłem w związku. Wtedy faktycznie nie zdobywałem innych.

 3. Bardzo wartościowy materiał. Myślałem, że zmarnuje czas oglądając za przeproszeniem coś co jest kupą gówna i głównie reklamą, a tu miłe zaskoczenie

Dodaj komentarz

Top