You are here
Home > pewność siebie > Pokonaj Lęk Przed Podrywaniem – Trick Starych Wyjadaczy

Pokonaj Lęk Przed Podrywaniem – Trick Starych Wyjadaczy

Jak Pokonać Lęk i Blokady Przed Podejściem i Podrywaniem

Wakacje. Mnóstwo pięknych kobiet przechadzających się po ulicach, wylegujących się na plażach… poezja.

Ale czy wiesz już jak wykorzystać to na swoją korzyść? Tak, by rzeczywiście wykorzystywać wiedze na temat tego jak poderwać dziewczynę, a później uwieść – tak by nie myślała o niczym innym jak o następnym spotkaniu z Tobą.

Wiesz jakie to cudowne uczucie poznać latem odpowiednią kobietę i spędzić z nią romantyczne chwile?

Wakacje to ciekawy okres. Obnaża naszą atrakcyjność, pewność siebie oraz RZECZYWISTE umiejętności podrywania i uwodzenia kobiet.

Zimą lub jesienią łatwo o wymówki. Latem? Piękna słoneczna pogoda, kobiety niemal same Ci się wystawiają, abyś do nich podszedł i…?

Czy rzeczywiście działasz i potrafisz ruszyć z miejsca, tak by zabrać z tych wakacji maksimum?

Jeśli nie – tutaj opowiadam o starym tricku uwodzicieli na to jak się przełamać i zacząć podrywać takie kobiety jakie chcesz.

 

Wiele osób będzie blokowała kwestia tego o czym rozmawiać z kobietą, co powiedzieć, jakie są te skuteczne teksty na podryw. To pułapka. Powiedz cokolwiek, aby rozpocząć Waszą rozmowę, przełamać się i odblokować.

Reszty dowiesz się, jeśli jesteś zapisany na moją listę adresową:


Email :

Mariusz
Trener relacji damsko-męskich, uwodzenia, umiejętności interpersonalnych. Autor systemu uwodzenia w tańcu. W społeczności uwodzicieli znany jako ekspert od rozwiązywania ciężkich przypadków, gdyż większość jego kursantów szkoliła się wcześniej bezskutecznie u innych. Idealny przykład tego jak z introwertyka o ogromnym bagażu kompleksów, można zmienić się w pewnego siebie mężczyznę, mającego świetne relacje z ludźmi. Decyzje o swojej zmianie i kupieniu biletu w jedną stronę w podróż zwaną „rozwojem osobistym” podjął w 2009r.
http://www.sekrety-uwodzicieli.pl/

2 thoughts on “Pokonaj Lęk Przed Podrywaniem – Trick Starych Wyjadaczy

  1. Mnie się wydaje, że lepszym pomysłem jest przełamać barierę poprzez wspólny hobby. Wystarczy tylko poszukać odpowiedniego wydarzeniia. Kalendarza imprez wydaje mi się najbardziej odpowiedni.

  2. Działanie w miejscach gdzie jest wspólny kontekst jest jakimś sposobem, bo jest tam większe przyzwolenie społeczne na podryw – masz racje.

    Ale co jeśli widzisz fantastyczną kobietę na ulicy czy w galerii i nie wiesz, czy kiedykolwiek jeszcze ją zobaczysz? Warto nauczyć się działać również w takim wypadku, a sposób który podaje jest jedną z dróg do osiągnięcia tego 🙂

    Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Top