You are here
Home > pytanie o uwodzenie kobiet > Mieszane Sygnały Zainteresowania – Logika Kobiety

Mieszane Sygnały Zainteresowania – Logika Kobiety

Pytanie:

„Dzisiaj wydarzyło sie cos czym musze sie podzielić. Znam dziewczynę z pracy od jakiś 2miesiecy,nie idealizuje jej ale to jest mój typ kobiety pod względem charakteru i wyglądu zewnętrznego.Nie przywiązywałem do niej wagi z racji mlodego wieku(16lat).Jednak od jakiegoś czasu zacząłem zauwazac duże oznaki zainteresowania z jej strony,potwierdził to tez kolega z pracy.Patrzyla sie ciagle,moglem pozwolic sobie na Kino,trzymalem ja nawet za reke I zadnych protestow.AZ w koncu szczerze zapytalem jej czy jest mna zainteresowana? Ona niesmiale powiedziala ze glupio wyszlo ale ma chlopaka od miesiaca 40km od naszego miasta(dziewczyna 16lat) I uwierz mi. Nie zabolalo by mnie to gdyby powiedziala sory ale nie jestes w moim typie. Do takich sytuacji zdazylem sie juz przyzwyczaić i nie wywołuje to juz żadnego wrażenia ale ta informacja byla dla mnie szokiem.
Jak sie zachowywać w stosunku do niej? Jest ze 2x w tygodniu.
Czy sadzisze to blef? Potwierdziła to bo zażądałem szczerej odpowiedzi ale każdy wie ze kobiety są dobrymi manipulantkami chociaż zabrzmiało to meeega przekonująco ze jednak to FAKT.”

kobieta wysyła mieszane oznaki zainteresowania - sekrety-uwodzicieli.pl

 

 Moja odpowiedź:

Tak, zdecydowanie uważam, że to blef.

Słowa kobiety często kłamią, ciało zawsze powie Ci prawdę.

Mi w 2012 r. kobieta powiedziała, że między nami nigdy nic nie będzie i żebym sobie nie robił nadziei. Inna, też w 2012 r. powiedziała mi przy swoich znajomych „pff. przecież ty jesteś rudy…”.

Obie miałem w przeciągu 3 dni. Działałem, bo widziałem jak ich ciało na mnie reaguje.

Im bardziej niewzruszony byłem tym więcej widziałem od nich oznak zainteresowania.

Jest takie powiedzenie, że kobiety mówią jedno, myślą drugie, a robią jeszcze co innego.

Dlaczego Ci to powiedziała i miałeś wrażenie, że jest to szczere: bo ma chłopaka i sama siebie logicznie usiłuje siebie przekonać, że jest wierna i nie powinna się Tobą interesować. Mówiąc Ci zdecydowane NIE jest prawdopodobnie w zgodzie ze swoją etyką bycia „w porządku” wobec partnera.

Mariusz
Trener relacji damsko-męskich, uwodzenia, umiejętności interpersonalnych. Autor systemu uwodzenia w tańcu. W społeczności uwodzicieli znany jako ekspert od rozwiązywania ciężkich przypadków, gdyż większość jego kursantów szkoliła się wcześniej bezskutecznie u innych. Idealny przykład tego jak z introwertyka o ogromnym bagażu kompleksów, można zmienić się w pewnego siebie mężczyznę, mającego świetne relacje z ludźmi. Decyzje o swojej zmianie i kupieniu biletu w jedną stronę w podróż zwaną „rozwojem osobistym” podjął w 2009r.
http://www.sekrety-uwodzicieli.pl/

One thought on “Mieszane Sygnały Zainteresowania – Logika Kobiety

  1. Zaczytałam się nieco… No i cóż- znów trafione w sedno. Niestety nas kobiety często zdradza mowa ciała. Wam Panowie łatwiej zapanować nas ciałem, a u nas- kobiet tylko wyćwiczone profesjonalistki to potrafią. O tyle jest Wam łatwiej, że od razu wiecie „zainteresowana lub nie”. Ciekawa jestem zatem jakie są oznaki zainteresowania kobietami przez panów?

Dodaj komentarz

Top