You are here
Home > atrakcyjność > Kontakt wzrokowy w uwodzeniu kobiet

Kontakt wzrokowy w uwodzeniu kobiet

Kontakt wzrokowy w uwodzeniu kobiet ma znaczenie, chodzi o to jak Ona się z Nim czuje.

 • Jeśli uciekasz wzrokiem – napędza to u Niej skrępowanie.
 • Jeśli strzelasz wzrokiem – kobieta „węszy podstęp”. To niszczy zaufanie. A jak nie zbudujesz zaufania – nie pójdziesz dalej.
 • Jeśli zaś jest regularny, normalny – kobieta zacznie czuć się z Nim komfortowo.

Sam wzrok to dodatek. Dodatek który pomaga lub uwiera jak kamień w bucie. Jeśli możesz wykorzystać to na swoją korzyść – zrób to.

 

3 wskazówki dot. Kontaktu wzrokowego w fazie uwodzenia kobiety

 

Czytanie z oczu

uwodzenie wzrokiem na randce

Zamiast patrzeć jej normalnie w oczy – zrób coś lepszego.

Widzisz, kiedy rozmawia 2 ludzi mających bliską relacje często patrzą sobie w oczy w specyficzny sposób. Wzrok skacze z oka na oko.

Czyli nie patrzysz normalnie – tylko skaczesz z oka na oko, tak jakbyś próbował czytać w jej oczach.

Co się dzieje w takim wypadku?

Kobieta zaczyna CZUĆ, że jesteś jej bliski. Nie ma w tym żadnej logiki. Chodzi wyłącznie o uczucie. To szczególnie pomaga w fazie podrywu. Zwłaszcza gdy nie zrobiłeś 1 dobrego wrażenia.

 

 

Nie patrz na Nią jak na koleżankę !

dobry kontakt wzrokowy podczas randki

Moim zdaniem błędem jest patrzenie na kobietę tak jak patrzy się na koleżankę/ kolegę/ kogoś neutralnego.

W tym wzroku wiele widać. A to co wysyłasz –wraca.

Zamiast po prostu na nią zerkać jak na koleżankę- utrzymuj dosyć regularny kontakt wzrokowy. Im bardziej miło jest na randce, tym częstotliwość patrzenia sobie w oczy ma być większa.

Większość tego nie robi, bo gra bezpiecznie.

Ale granie bezpiecznie nie budzi emocji!

Nie budzisz w Niej właściwych emocji -> witaj we „friendzone”

Zamiast tego patrz jej częściej w oczy. Nie spuszczaj go, bo rozproszysz napięcie między Wami. Moim skromnym zdaniem randka jest po to, żeby kobieta przyzwyczaiła się do częstego kontaktu wzrokowego. Jeśli jesteś dobry i dobrze wam się rozmawia– w pewnym momencie… oboje czujecie że podobacie się sobie i zaczynacie świetnie się ze sobą czuć.

Jeśli zdarzyło Ci się, że chcesz skończyć randkę, a kobieta mówi „nie… tak fajnie było, opowiedz mi coś jeszcze” – robisz to dobrze.

 

 

Uśmiech w oczach

Co różni uśmiech każdej z tych Pań? Pokaż mi różnicę:

kontakt wzrokowy w uwodzeniu kobiet sekrety uwodzicielikontakt wzrokowy w uwodzeniu sekrety uwodzicieli

Pierwszy jest fałszywy i wymuszony, drugi jest szczery.

Uśmiech to nie tylko usta. Śmiej się również oczami. Świadomie.

Jeśli zaczepiasz w ten sposób kobietę – jest to uśmiech, który zaraża. Bo kobieta wie, że jest szczery.

Nieszczery uśmiech jest częsty u polityków. Sugeruje, że ktoś chce zrobić dobre wrażenie/ jest nieszczery.Często nieszczery uśmiech ma się pomimo dobrych zamiarów, ponieważ śmiech jest nerwowy, oszpecony przez stres.

Tu już świadome skupianie się nie pomoże, trzeba zacząć pracować ze stresem.

 

Masz pytanie dot. kontaktu wzrokowego w uwodzeniu kobiet?

Zadaj je w komentarzu poniżej:

Mariusz
Trener relacji damsko-męskich, uwodzenia, umiejętności interpersonalnych. Autor systemu uwodzenia w tańcu. W społeczności uwodzicieli znany jako ekspert od rozwiązywania ciężkich przypadków, gdyż większość jego kursantów szkoliła się wcześniej bezskutecznie u innych. Idealny przykład tego jak z introwertyka o ogromnym bagażu kompleksów, można zmienić się w pewnego siebie mężczyznę, mającego świetne relacje z ludźmi. Decyzje o swojej zmianie i kupieniu biletu w jedną stronę w podróż zwaną „rozwojem osobistym” podjął w 2009r.
http://www.sekrety-uwodzicieli.pl/

5 thoughts on “Kontakt wzrokowy w uwodzeniu kobiet

 1. jak na dziewczynie wywołać pierwsze dobre wrażenie jak ją zobaczę i jaką pozę najlepiej zrobić przy kobiecie w trakcie rozmowy

 2. Wyluzka i pewnośc swego Panie Łukaszu 😉
  To w duzym skrocie – ale ogolnie tych rzeczy jest sporo, dodatkowo one sie wszystkie ze sobą łączą.

  Stój wyprostowany, z rękami wzdlóż ciala, patrz jej w oczy. Pomtem mozesz zaczac gestykulowac.

 3. Paweł ma rację, tych elementów jest kilka i trzeba je połączyć w krótkim odstępie czasu.
  Odnośnie pozy – uważam że dla każdego jest to sprawa indywidualna i chodzi o pozę w której dobrze się czujesz i wydaje Ci się że wyglądasz normalnie. Nie może być tak, że zastanawiasz się przy kobiecie co robić z rękami/ jak stanąć bo to wszystko widać, kobieta interpretuje to jako stres i są z tym problemy.
  Żeby podryw był skuteczny kobieta po Tobie musi widzieć, że dobrze się z tym czujesz i wiesz co robisz. Wtedy Ona się uspokoi i będzie skora to kontynuować. O pewnych rzeczach da się opowiedzieć przez internet, inne trzeba pokazać. Bo ma znaczenie:
  -Czy od razu łapiecie „wspólny język” i kobieta zaczyna również angażować się w rozmowę czy tylko odpowiada na pytania
  -W jaki sposób prowadzić z Nią rozmowę w poszczególnych fazach. Czy jak się rozstajecie jest przynajmniej ciekawa tego co będzie na randce
  -Czy od początku celujesz w numer i dajesz to kobiecie odczuć, czy docelowo chcesz z Nią spędzić czas i się poznać, a numer bierzesz dopiero gdy nie ma innej opcji. Bardzo dobrze dać Jej do zrozumienia, że chętnie pogadasz z Nią już teraz i w ogóle nie wspominasz o numerze, bo to sugeruje czyste intencje. Czasem dziewczyny „blokują się” słysząc o numerze albo wprost pytają czy się z kimś założyłeś o to że do Niej podejdziesz i weźmiesz numer. Jak celujesz w spotkanie od razu, problem w ogóle nie występuje.
  -Czy wprowadzasz humor do rozmowy i Ona to podchwytuje
  -Czy TY wysyłasz jej oznaki zainteresowania, tak że ma pewność co do Twoich intencji i to co mówisz współgra z tym co przekazujesz niewerbalnie. Jeśli nie – to kobieta to wychwyci i będzie bardziej zdystansowana.

  Dodatkowo inaczej się to robi z różnymi typami kobiet.Np. jak nie będziesz prowadził zdecydowanie od samego początku (zdecydowane podejście, brak strachu przed dotykiem, demonstracja pewności siebie) – u kobiet które są pewne siebie będziesz miał minusa na samym wstępie. Natomiast jak to samo zrobisz z dziewczyną nieśmiałą, która na pewne rzeczy potrzebuje czasu – będzie ok. Z Nimi błędem działanie jest zbyt odważne np. dominowanie wzrokiem, szybka eskalacja dotyku itd. ponieważ więcej czasu potrzebują na to żeby oswoić się z sytuacją/ Tobą.

Dodaj komentarz

Top