You are here
Home > rozwój w uwodzeniu kobiet > Jak zwalczyć stany depresyjne, gorszy okres w życiu

Jak zwalczyć stany depresyjne, gorszy okres w życiu

W tym wpisie dowiesz się jak zwalczyć stany depresyjne, pomóc sobie w gorszym okresie, by go pokonać.

 

Czytelnik D. napisał:

„Witaj Mariuszu, byłem na Twojej ostatniej konferencji i pisałem Ci o swoim problemie. Mianowicie mam kolejny stres  życiu związany tym razem z nadchodzącą obroną licencjacką, dlatego przez to bardzo często teraz siedzę w domu, do tego od jakiegoś czasu nie jestem już dziewczyną, co też nie jest bez echa… Prawko zdałem, teraz czekam tylko na jego wyrobienie 🙂 natomiast czuję się bardzo przytłoczony codziennością, oraz nierzadko bywam osamotniony w swoim domu, co też nie jest dla mnie łatwe, wydaje mi się też, że przesilenie wiosenne także źle na mnie wpływa, ale to już nie jest ode mnie zależne, pozdrawiam i dziękuję za przeczytanie!”

 

Moja odpowiedź:

 

To wynika u Ciebie z nałożenia się tych 3 elementów: samotność, to że piszesz pracą i wszystko bardzo powoli rusza się do przodu. W dodatku wiosenne przesilenie robi swoje.
Jest kilka sposobów na stany depresyjne. Trochę mówiłem Ci o tym wczoraj na konferencji, ale spróbuj tego.
-Załóż sobie zeszyt w którym będziesz spisywał oddzielnie: cele, pomysły jakie Ci przychodzą do głowy na ich przyśpieszenie,
-Załóż specjalny folder, gdzie będziesz umieszczał obrazy z celami, które Cię motywują (czyli np. jeśli lubisz Tiry – niech to będzie piękny Tir ; jeśli chcesz mieć związek ze wspaniałą kobietę – umieść tam zdjęcie jednej z Nich)
Efekty są w akcjach. A akcje dają rezultaty, które usuwają stany depresyjne.
Z tym, że nie CEL usuwa depresję – tylko droga którą przechodzisz.
Jak widzisz efekty => masz poczucie drogi => kolejne efekty bardziej motywują i odzyskujesz siły, które zabrała depresja.

To ogół. Kwestia przekucia tego w rzeczywistość, bo cel i droga to jedno. Ale jak np. ślęczysz nad pracą licencjacka godzinę, nic nie możesz napisać, zaczynasz przeglądać filmiki na yt dla zabicia czasu i masz wrażenie że stoisz w miejscu – będzie się pojawiała zwiększona

Proponuję Ci postaranie się o dużą dyscyplinę w pracy nad licencjatem i innymi nieprzyjemnymi zajęciami, które musisz wykonać, ale nie koniecznie Ci się chce. Przez pewien syf każdy musi przejść i to jest naturalne. Kwestia tego, żeby zacisnąć zęby i zrobić to w 4-5h niż rozciągać to na dwa dni.

 

Dodatkowe wsparcie w walce ze stanami depresyjnymi:

 

-zadbaj o to, żeby brać codziennie kompleks witamin. Szczególną uwagę zwróć na cynk, witaminę D i Magnes. Jak nie wychodzisz na słońce to jest problem z witaminą D i źle to działa w kwestii depresji. Jak masz dużo stresu wydziela Ci się w ciele kortyzol, który bardzo obniża poziom testosteronu. I jesteś: senny, ospały, rozdrażniony. To bardzo przeszkadza

-ogranicz kawę do max 1 dziennie (Pobudza, ale za pomocą hormonów stresowych. Co powoduje pobudzenie, ale ogranicza możliwości mózgu, bo po 2h jesteś ospały)

-ogranicz masturbacje, bo to również działa źle na testosteron

-jeśli masz możliwość – zacznij brać żeń szeń i raz dziennie szklankę miodu z cytryną

 

Jak zaczniesz czuć się „normalnie”, odzyskiwać formę – zacznij uprawiać jakiś sport (np. bieganie) oraz wyjdź na ulicę/ do klubu i zacznij poznawać kobiety. Postaraj się umówić z dziewczyną na randkę, w tym celu wykorzystaj wszelkie materiały jakie umieściłem w sieci.

jak zwalczyc stany depresyjne

Kiedy piszesz z dziewczyną, masz w perspektywie randkę – człowiek trochę inaczej funkcjonuje.

Stany depresyjne pojawiają się gdy brakuje nadziei. A nadzieja wypiera powoli stany depresyjne.

 

Masz pytania?
Napisz komentarz poniżej:
Mariusz
Trener relacji damsko-męskich, uwodzenia, umiejętności interpersonalnych. Autor systemu uwodzenia w tańcu. W społeczności uwodzicieli znany jako ekspert od rozwiązywania ciężkich przypadków, gdyż większość jego kursantów szkoliła się wcześniej bezskutecznie u innych. Idealny przykład tego jak z introwertyka o ogromnym bagażu kompleksów, można zmienić się w pewnego siebie mężczyznę, mającego świetne relacje z ludźmi. Decyzje o swojej zmianie i kupieniu biletu w jedną stronę w podróż zwaną „rozwojem osobistym” podjął w 2009r.
http://www.sekrety-uwodzicieli.pl/

Dodaj komentarz

Top