You are here
Home > atrakcyjność > Jak Reagować na Odmowy Kobiet w Fazie Podrywu

Jak Reagować na Odmowy Kobiet w Fazie Podrywu

Pytanie:
Witam, chciałbym się zapytać jak reagujesz na np. kategoryczną odmowę przy zapytaniu o nr tel. lub „zlewkę typu nie dam Ci nr, znajdź mnie sobie na fb”. Jak reagujesz, co odpowiadasz i jak radzisz sobie w takich sytuacjach?

 

Moja odpowiedź:

W 70% to jest shit test z którego można wyjść i uwieść taką kobietę.

Trzeba tylko odpowiednio zareagować i trzymać się swojej ramy. Od razu mówię, że to nie sprawdza się dla każdego. Sprawdza się dla mnie i moich znajomych.

Otóż kluczem jest domieszka negatywnych emocji. Ponieważ kobieta która mówi coś takiego:
1) Jest średnio zainteresowana
2) Ma świadomość, że rozdaje tu karty
3) Oczekuje tego, że facet zrobi wszystko żeby z Nią się jeszcze spotkać

Te negatywne emocje mają ją sprowadzić na ziemię i pokazać, że jesteście na równorzędnej pozycji.

Mówię kobiecie np. „Chyba się nie zrozumieliśmy. Słuchaj… jak to jest podchodzi do Ciebie normalny atrakcyjny facet w środku dnia, a Ty mu mówisz coś takiego. Jak ja mam to rozumieć?”

Tutaj chodzi też o Twoje ego i wytrwałość.

Wytrwałość – bo kobiety wiedzą, że facet który jest naprawdę atrakcyjny nie odpuszcza od razu, bo wierzy w siebie.

Twoje ego – bo kiepsko jak wychodząc zbiera się zlewkę za zlewką. Trzeba znaleźć coś, co da nadzieję i poprawi efekty. Dla mnie lata temu to była właśnie taka mała rzecz, która dała przełom.

Natomiast jest jeszcze coś. Kiedy kobiety tak reagują, to jest oznaka, że za mało z Nią zbudowałeś, także trzeba nad tym popracować. Bo kiedy zrobisz to prawidłowo dziewczyna Cię polubi, spodobasz jej się.

Wtedy nierzadko same wspominają, że miło byłoby się jeszcze zobaczyć. Po czymś takim wystarczy tylko poprowadzić dobrze pierwsze 5 minut randki i masz już z górki. Coś wspaniałego

Powodzenia w akcji,
Mariusz

Mariusz
Trener relacji damsko-męskich, uwodzenia, umiejętności interpersonalnych. Autor systemu uwodzenia w tańcu. W społeczności uwodzicieli znany jako ekspert od rozwiązywania ciężkich przypadków, gdyż większość jego kursantów szkoliła się wcześniej bezskutecznie u innych. Idealny przykład tego jak z introwertyka o ogromnym bagażu kompleksów, można zmienić się w pewnego siebie mężczyznę, mającego świetne relacje z ludźmi. Decyzje o swojej zmianie i kupieniu biletu w jedną stronę w podróż zwaną „rozwojem osobistym” podjął w 2009r.
http://www.sekrety-uwodzicieli.pl/

2 thoughts on “Jak Reagować na Odmowy Kobiet w Fazie Podrywu

 1. Mi często zdarza się usłyszeć coś podobnego.
  „Znajdziesz mnie na facebooku” – mam świadomość tego, że gdy dziewczyna już zaakceptowała wymianę kontaktów, wystarczy mocno trzymać swoją raę,, bo… za parę chwil wymienimy się numerami. Od listopada ubiegłego roku, zawsze biorę numer od kobiety gdy usłyszę „znajdziesz mnie na facebooku” – bo często [jak pisał Mariusz] jest to shit-test.

  Z drugiej strony należy się zastanowić – czy warto brać w ogóle numer w takim momencie? gdy słyszymy tekst „nie dam Ci nr, znajdź mnie sobie na fb” oczywistą sprawą jest że nie mamy w jej oczach odpowiednio zbudowanej wartości. Błagać kobietę o numer nie ma co 😉 to uwłacza naszej godności i od razu stawia nas „niżej od niej”. Aby w przyszłości wychodziło lepiej i aby nie słyszeć takich tekstów – trzeba nad tym popracować, z tej sytuacji która miała miejsce wyciągnąć wnioski, następnym razem już lepiej to poukładać 🙂

  Pozdrawiam

  1. „Błagać kobietę o numer nie ma co 😉 to uwłacza naszej godności i od razu stawia nas „niżej od niej”. Aby w przyszłości wychodziło lepiej i aby nie słyszeć takich tekstów – trzeba nad tym popracować, z tej sytuacji która miała miejsce wyciągnąć wnioski, następnym razem już lepiej to poukładać 🙂”

   -Dokładnie 🙂

Dodaj komentarz

Top