You are here
Home > atrakcyjność > 5 rzeczy, o których kobiety Ci nie powiedzą a podniosą Twoją atrakcyjność

5 rzeczy, o których kobiety Ci nie powiedzą a podniosą Twoją atrakcyjność

Twoje relacje z rodziną

Jest to częsty temat „tabu” i zamiast o tym gadać – wolą stać z boku i obserwować. Prawda jest taka, że nigdy nie zapytają wprost jaką masz relacją z rodzicami. Ale zauważysz rosnące zainteresowanie – wrzucając na randce dygresje odnośnie rodziny. One obserwując to oceniają jaki będziesz w związku. Często mają gdzieś z tyłu głowy – że tak jak traktujesz swoją mamę – tak będziesz traktował Ją.

 

Nie lubią słabości

Prawda jest taka, że każdy ma swoje słabości i to jest ok. Nie lubimy też ludzi idealnych, którzy kreują pozbawionych słabości.
Ale ważny jest charakter i silna osobowość. Wbrew pozorom można to sobie wypracować.
Słabości jakich kobiety nienawidzą, to: utrata godności, słaba psychika, wybuchy agresji, kłopotliwa nieśmiałość, duże kompleksy.
Dobra wiadomość jest taka, że można nad tym pracować. Zła – że 95% to ignoruje.

 

Lubią gdy masz swoje zdanie

Często kobiety usiłują narzucić facetowi swoje zdanie na randce, żeby przetestować jaki jest.
Najgorsze co możesz zrobić to zgodzić się z Nią wbrew sobie, myśląc że w ten sposób się jej przypodobasz. Cóż – kobiety nie są głupie. Z rzeczy które wcześniej od Ciebie usłyszała potrafi wiele wydedukować.
Często potem kobiety wyrzucają brak konsekwencji. Facet zaczyna się tłumaczyć… ale tylko się pogrąża. Test oblany.

Inny przykład: mój kursant mieszkał z kobietą. Byli razem 2 lata, od roku zaręczeni. Podobał jej się, bo miał w życiu swoje cele do których uparcie dążył, był normalnym lubianym przez innych facetem. Z tym, że zaczęła go zmieniać: dostał szlaban na wyjścia z kumplami, szantażowała go emocjonalnie itd. Facet robił to wszystko bo ją kochał i myślał że tak trzeba. A w zamian usłyszał, że przestała go kochać , bo się zmienił.
Tak to jest, gdy oddaje się władzę nad sobą kobiecie, która sama nie wie czego chce.

 

Facet powinien wyglądać męsko, nie „ładnie”

Usłyszałem kiedyś od kobiety, że podobają jej się faceci w rurkach…
Piękna, atrakcyjna dziewczyna ze standardami, modelka. Na każdy temat miała swoje zdanie. Gdy jednak poznałem ją bliżej… zauważyłem dziwne rzeczy.
Rzeczywiście ciągnęło do niej sporo facetów w stylu „Justina Biebera”, przyodzianych w obcisłe spodnie i dbających o urodę.
Problem polegał na tym… że wszyscy z Nich byli tylko jej przyjaciółmi.
„Ładny” nie zawsze oznacza „atrakcyjny”.

 

Nie lubią, gdy przepraszasz kiedy nie jesteś winny

Czasem kobiety przeżywają burzę hormonów, albo mają koszmarny dzień.
Wtedy nie potrzeba wiele, aby wyżyła się właśnie na Tobie.
W życiu nie przyzna Ci racji, ale potrzebuje znaleźć ujście dla swojej złości. I u wielu typów kobiet to jest normalne. Ale jeśli dla świętego spokoju zaczniesz ją przepraszać za nic lub gdy nie jesteś winny – wiele tracisz. To oznacza słabość i brak charakteru.
A czy są to cechy, za którymi uganiają się kobiety?

 

Masz jakieś pytanie? Chcesz coś dodać?

Zrób to w komentarzu poniżej:

Mariusz
Trener relacji damsko-męskich, uwodzenia, umiejętności interpersonalnych. Autor systemu uwodzenia w tańcu. W społeczności uwodzicieli znany jako ekspert od rozwiązywania ciężkich przypadków, gdyż większość jego kursantów szkoliła się wcześniej bezskutecznie u innych. Idealny przykład tego jak z introwertyka o ogromnym bagażu kompleksów, można zmienić się w pewnego siebie mężczyznę, mającego świetne relacje z ludźmi. Decyzje o swojej zmianie i kupieniu biletu w jedną stronę w podróż zwaną „rozwojem osobistym” podjął w 2009r.
http://www.sekrety-uwodzicieli.pl/

Dodaj komentarz

Top