You are here
Home > atrakcyjność > 5 najlepszych tematów do rozmowy z kobietą

5 najlepszych tematów do rozmowy z kobietą

5 najlepszych tematow do rozmowy na randke

 

Według badań  przeprowadzonych w 2011 r. dla magazynu Men’s Health „94% kobiet uważa, że nuda na 1

randce to wystarczający powód, aby nie skorzystać z propozycji 2 randki”

Nie może być tak, że na randce zawiewa nudą albo rozmowa jest wyjałowiona emocji, bo wtedy kobieta dochodzi do bardzo niebezpiecznych wniosków. Na przykład „Nie pasujemy do siebie” albo „ten facet nie ma tego czegoś”.

Dlatego gratuluję Ci, że znalazłeś tą stronę, bo poznasz najlepsze tematy do rozmowy i będziesz o krok przed zwykłymi facetami. Uwielbiam je, bo mam dzięki Nim lepsze randki. Gwarantuje, że gdy je wykorzystasz sam zobaczysz jak dobrze to działa.

 

5 Najlepszych Tematów do Rozmowy z Kobietą

 

1-Ona sama

-Człowiek z natury jest trochę egoistą. Jak pokażą Ci zdjęcia z imprezy na której byłeś, to instynktownie szukasz tam w 1 KOLEJNOŚCI – swojej twarzy.

Spróbuj powiedzieć kobiecie np. „Jak Cię zauważyłem to w życiu bym nie powiedział, że jesteś taka miła!”, a zobaczysz jak automatycznie skupisz uwagę kobiety. Zacznie zadawać pytania i drążyć.

I to jest ok., ale jest coś jeszcze silniejszego. Mianowicie mówienie o faktach.

Zauważ, że wokół pięknych kobiet, gromadzą się faceci, którzy próbują im zaimponować. (Lub jak to mówią zbajerować Je). Jeśli facet próbuje mówić o Niej jakieś niestworzone rzeczy, żeby na siłę złapać Jej zainteresowanie – to kobieta zwykle się dystansuje. Kiedy mówisz o FAKTACH, automatycznie Ona tego nie podważa, bo fakty to fakty.

Jak z tego skorzystać?

Czyli pokazujesz jej jakiś fakt o Niej i mówisz co On o Niej mówi.

 

Przykład:

Podczas witania się z kobietą mówisz np. „Wow! Ale masz silny uścisk dłoni. Nie wiem czy wiesz co to o Tobie mówi? Zwykle silnym uścisk dłoni mają kobiety pewne siebie… A jak to jest u Ciebie?”

Kobiety ciągnie do tego jak misia do miodu, bo Ona ma wrażenie, że powiesz Jej zaraz coś czego jeszcze o sobie nie wie.

Czy zauważyłeś jak wiele kobiet czyta horoskopy albo chodzi do wróżki? Ona robi to z podobnych pobudek –chce się dowiedzieć więcej o samej sobie. Jeśli dajesz Jej to na randce automatycznie masz ogromnego plusa.

 

2-Wakacje

 

Temat wakacji zawsze dobrze kojarzy się kobiecie. To okres na który czeka się z wytęsknieniem a kiedy nadchodzi jest bogaty w przygody i wakacyjne szaleństwa.

Ponadto jest zasada, że przeszłość pozytywnie się wspomina. Więc gdy pytasz Ją które wakacje wspomina najlepiej, gdzie najlepiej wypoczywała itd. – to automatycznie przyjemnie Jej się to kojarzy.

A to sprzyja pozytywnej atmosferze poznawania się.

 

3-Duchy

 

Jeśli rozmawiasz wyłącznie na tematy miłe lub ciągle żartujesz, to kobieta się do tego przyzwyczai. Zadam Ci pewne pytanie.

Załóżmy, że masz swoją ulubioną potrawę. I zaczynasz Ją jeść na każdy posiłek przez 30 dni. Czy po 30 dniach jedzenia ciągle tego samego – nadal będzie to Twoja ulubiona potrawa?

Czy raczej będziesz miał jej dość.

I tak samo jest na randce w fazie poznawania się. Jeśli dajesz jej 1 typ emocji to szybko się Nim znudzi, a Ty usłyszysz „lubię Cię, ale zostańmy przyjaciółmi”. Dlatego musisz Jej dać pełną paletę emocji.

Najprostszym sposobem na urozmaicenie jest rozmowa o duchach. Bardzo łatwo jest wywołać w kobiecie delikatny strach już przez samą rozmowę na ten temat.

Ale jak chcesz to zrobić naprawdę dobrze opowiedz Jej silną historię.

 

Przykład:

„Znajomy opowiadał mi, że była pewna kobieta, która chodziła do kościoła codziennie o 7. Ale kiedyś wstała o 5 i zauważyła, że w kościele coś się dzieje, więc pomyślała że pójdzie się pomodlić, skoro już i tak wstała. Wchodzi do tego kościoła, a tam wszyscy ubrani na czarno. Była zaskoczona, ale usiadła i zaczęła się modlić. Wtedy zauważyła, że czarna postać z ławki obok zaczęła JEJ się przyglądać. Zignorowała to, bo… przyszłą się pomodlić, a nie patrzeć po ludziach. Ale mimowolnie zerknęła, a wtedy czarna ZAKAPTURZONA POSTAĆ POWIEDZIAŁA „To nie jest msza dla żywych”.

Zawsze opowiadając to widzę przerażenie w oczach kobiety.

Jest zasada, że jak wywołasz 3 różne emocje podczas pierwszych 5 minut rozmowy, to automatycznie kobieta uznaje Cię za dobrego rozmówce. Takiego którym jest zainteresowana.

Dbaj jednak o to, by takie straszne historie tylko WPLATAĆ do rozmowy, a nie gadać o tym całe spotkanie. W innym przypadku uzna, że jesteś jakiś nawiedzony, a tego byśmy nie chcieli 🙂

 

4- Dzieciństwo

 

Rozmowa o dzieciństwie to coś fantastycznego na 1-wszą randkę. Bo zauważ, że na początku się nie znacie i jest jakiś taki dystans między ludźmi, nawet jak Ona Ci się podoba.

Rozmowa o dzieciństwie potrafi to rozbić w mgnieniu OKA, bo opowiadając o tym nie jesteś już dla Niej obcy. Pokazujesz się z takiej normalnej ludzkiej strony. Przez to szybko rośnie zaufanie kobiety i łatwiej się przed Tobą otwiera.

 

Przykład:

-Pytasz kim chciała być jak miała 7 lat?

-Albo jak dużo żartuje w rozmowie to mówisz Jej „Ty to musiałaś być niezłą łobuzi arą jak byłaś mała, co?”

Opowiadasz historie np. „Jak byłem mały – siedzimy sobie tak całą rodziną w święta i zacząłem grzebać w szafie. Natknąłem się na czerwoną szatę Mikołaja. I tak patrzę na to i w RYK „MAMA KTOŚ ZABIŁ MIKOŁAJA”. Rodzice nie mogli mnie uspokoić, więc powiedzieli, że Mikołaj nie istnieje. Swoją drogą jak Ty się o tym dowiedziałaś?”

Wtedy automatycznie kobieta opowie Ci jakąś historie, która Jej się przypomni.

 

5- Wpadki

 

Kobiety nie są głupie. One wiedzą, że świat nie jest idealny i każdy ma jakieś wady. Jak przez całą randkę opowiadasz o rzeczach, które jedynie podwyższają Twoją atrakcyjność… to kobieta zaczyna to filtrować.

Zaczyna przeczuwać że coś ukrywasz albo chcesz Jej zaimponować.

A to rodzi problemy.

Dlatego przemyć przynajmniej 3 historie w których opowiesz Jej o jakiejś delikatnej wpadce albo wadzie. Zyskasz w ten sposób więcej wiarygodności w Jej oczach i przy okazji pokazuje Cię to z perspektywy normalnego faceta, który nie wstydzi się swoich wad.

Przykład:

Mówisz Jej że jesteś strasznym śpiochem i jak nie ustawisz budzika to to jest jakaś porażka, bo potrafisz spać nawet 12h. Po prostu szczyt lenistwa. Dlatego musisz z tym walczyć!

Widzisz? Drobna wada, która nikomu nie przeszkadza…

Uważaj jednak, żeby te wady lub wpadki nie były Zbyt prywatne. Nie narzekaj również, bo to nie jest atrakcyjne. To mają być małe wpadki, które każdemu mogły się zdarzyć albo wady które ma przeciętny człowiek.

 

DODATKOWE UWAGI:

-mów też o sobie – inaczej randka zamienia się w wywiad, a to nie jest atrakcyjne

-Zadawaj pytania otwarte, nie zamknięte (na zamknięte odpowiada Ci 1 słowem i temat skończony np. „Gdzie studiowałaś –W Gdańsku i koniec tematu”. Wtedy łatwo wpaść w pułapkę ciszy)

-Gadaj o emocjach, nie o faktach (Ona chce coś przeżyć będąc na randce. Jak gadasz wyłącznie o faktach i jest to wyjałowione z emocji, to jest to nieatrakcyjne)

 

Masz pytania?

Zostaw komentarz poniżej:

Mariusz
Trener relacji damsko-męskich, uwodzenia, umiejętności interpersonalnych. Autor systemu uwodzenia w tańcu. W społeczności uwodzicieli znany jako ekspert od rozwiązywania ciężkich przypadków, gdyż większość jego kursantów szkoliła się wcześniej bezskutecznie u innych. Idealny przykład tego jak z introwertyka o ogromnym bagażu kompleksów, można zmienić się w pewnego siebie mężczyznę, mającego świetne relacje z ludźmi. Decyzje o swojej zmianie i kupieniu biletu w jedną stronę w podróż zwaną „rozwojem osobistym” podjął w 2009r.
http://www.sekrety-uwodzicieli.pl/

Dodaj komentarz

Top