You are here
Home > uwodzenie kobiet > 4 Triki na Poprawę Skuteczności w Podrywaniu

4 Triki na Poprawę Skuteczności w Podrywaniu

…chodzi o pierwszą fazę znajomości, czyli podejście.

Możesz robić to jak wszyscy, ale nie spodziewaj się wtedy lepszych efektów od nich.

To co Ci pokaże, to rzeczy, które wspierają pozytywną 1 reakcję u kobiety. To nie jest tak, że zrobisz to i już jest Twoja.

Nie mniej – myślę, że gdy podejmujesz próbę podrywu wolisz widzieć zachęcający uśmiech niż pogardę i gorycz odrzucenia.

Oto 4 Triki na Poprawę Skuteczności przy podrywie:

 

  1. Bez pajacowania

Co innego rozśmieszenie kobiety (działa) co innego pajacowanie. Pajacowaniem jest podchodzenie z wybitnie głupimi pytaniami albo tekstami na podryw typu „Bolało jak spadałaś z nieba”? Czemu to nie działa? Tu jest odpowiedź:

  1. Zdecyduj się!

Jeśli podjąłeś decyzję, że chcesz do niej podejść – zrób to zdecydowanie. Nie czaj się za kobietą, nie chodź za Nią. One są lepsze od nas w rozpoznawaniu mowy niewerbalnej. Jeśli to wychwyci – jest spora szansa, że ją wystraszysz zanim cokolwiek powiesz.

  1. Uśmiech

Wiem, że to może być dla Ciebie trudne i stresujące. Wiem, że możesz obawiać się jej reakcji jak piekła. Ale uśmiech to podstawa. Ona musi od samego początku wiedzieć, że masz przyjazne zamiary.

  1. Nigdy nie idź za kobietą

Kiedy zagadujesz do kobiety – dla niej też wiąże się to ze stresem. Dlatego część z nich nie zatrzyma się od razu – zrobią jeszcze 2-4 kroki. Jeśli zaczniesz iść za Nią – będzie miała wrażenie, że będziesz za Nią chodził i nie dasz jej spokoju.

Stań zdecydowanie i nie przerywaj mówienia. Zatrzyma się wtedy z grzeczności. Stojąc – pokazujesz, że nigdzie się stąd nie ruszasz. Zagadałeś – ale nigdzie nie będziesz za Nią biegał.

Nie ufaj mi na słowo. Sprawdź sam 🙂

Jakieś pytania? Zostaw je w komentarzu pod wpisem.

 

Mariusz
Trener relacji damsko-męskich, uwodzenia, umiejętności interpersonalnych. Autor systemu uwodzenia w tańcu. W społeczności uwodzicieli znany jako ekspert od rozwiązywania ciężkich przypadków, gdyż większość jego kursantów szkoliła się wcześniej bezskutecznie u innych. Idealny przykład tego jak z introwertyka o ogromnym bagażu kompleksów, można zmienić się w pewnego siebie mężczyznę, mającego świetne relacje z ludźmi. Decyzje o swojej zmianie i kupieniu biletu w jedną stronę w podróż zwaną „rozwojem osobistym” podjął w 2009r.
http://www.sekrety-uwodzicieli.pl/

Dodaj komentarz

Top