You are here
Home > atrakcyjność > 2 Sposoby na Niezręczną Ciszę

2 Sposoby na Niezręczną Ciszę

pokonaj niezreczna cisze na randce - 2 sposoby

 

Jednym ze straszniejszych momentów na randce jest moment niezręcznej ciszy. To jak z Nią sobie poradzisz wiele o Tobie mówi kobiecie…

W poniższym nagraniu podaje 2 sposoby na niezręczną ciszę podczas randki:

Cisza na randce jest tym, co dzieli ludzi. Kiedy nie ma o czym gadać pogłębiasz wrażenie kobiety, że jesteście sobie całkowicie obcy i nie nadajecie na tych samych falach. A to poważnie szkodzi, bo powinno być dokładnie odwrotnie, aby nie zniszczyć Jej zainteresowania.

Randka jest niczym rozmowa kwalifikacyjna na której kobieta sprawdza: „nadaje się na mojego mężczyznę czy nie”. Jeśli na randce wieje nudą, a cisza między Wami jest niezręczna, to delikatnie mówiąc nie pomagasz sobie.

Kobieta czuje, że nie ma między Wami „tego czegoś”, a zainteresowanie potrafi prysnąć w kilka sekund niczym bańka mydlana.

Dlatego tak ważne jest jak poradzisz sobie z niezręczną ciszę i jak kobieta czuje się przy Tobie na randce.

 

Czy cisza na randce zawsze musi być niezręczna?

 

Kiedy kończy się temat, a w powietrzu wisi niezręczna cisza – czujemy stres.

…tylko czy to Ci pomaga? Nie, zdecydowanie nie. Kiedy paraliżuje Nas stres łatwo o pustkę w głowie i niebezpieczne myśli, które jedynie uwypuklają rumieńce stresu na twarzy.

Niektórzy próbują zagadać niezręczną ciszę… i jeśli temat jest wyjątkowo wciągający, a dziewczyna Tobą zainteresowana – może to zdać egzamin.

…jest jednak coś o wiele lepszego. Mianowicie nadanie ciszy pozytywnego wydźwięku. Tak, aby kobieta widziała, że cisza nie jest dla Ciebie problemem i dobrze się z Nią czujesz.

Sposób jak to zrobić podaję w nagraniu powyżej.

 

Co demonstrujesz kobiecie czując się komfortowo z ciszą?

 

Stan emocjonalny kobiety na randce jest niczym lustro. Kiedy boisz się niezręcznej ciszy… Ona to wyczuwa i również nie czuje się z Nią komfortowo.

A co jeśli czujesz się z Nią dobrze i kobieta to widzi?

Wtedy automatycznie Ją zaskakujesz i demonstrujesz przy okazji pewność siebie. Podczas gdy inni boją się niezręcznej ciszy jak ognia – Ty pokazujesz że nie robi to na Tobie wrażenie. Pokazujesz siłę (no bo co to za facet, co boi się ciszy przy drobniutkiej kobiecie? Jak zachowa się gdy nadejdzie prawdziwe zagrożenie?).

 

Co Ci to daje?

 

Nierzadko obserwuję na randce, że pokazując to kobiecie momentalnie zaczyna się przy mnie czuć bardziej komfortowo. To wiele zmienia… Zwłaszcza u kobiet które są nieśmiałe lub mają jakieś uprzedzenia.

Wraz z lepszym samopoczuciem kobiety – zaczyna się przed Tobą bardziej otwierać i zwyczajnie jest milej na randce. Chętniej opowiada Ci o sobie, częściej żartuje i automatycznie podwyższa to Twoją atrakcyjność.

Czemu?

Bo gdy kobieta znakomicie się przy Tobie czuje… jest to techniką uwodzenia samą w sobie.

Rzecz jasna do dobrze poprowadzonej randki nie wystarczy umiejętność unikania ciszy, ale przede wszystkim umiejętność atrakcyjnej rozmowy i niepopełnianie podstawowych błędów.  Jeśli jednak dysponujesz przeciętnymi umiejętnościami rozmowy, ale niezręczna cisza była pewnym problemem – wykorzystaj mój sposób na ciszę, który podaje w nagraniu, a zobaczysz zmianę na lepsze.

 

 

Jakieś pytania?

…a może uwagi?

Daj znać w komentarzu:

Mariusz
Trener relacji damsko-męskich, uwodzenia, umiejętności interpersonalnych. Autor systemu uwodzenia w tańcu. W społeczności uwodzicieli znany jako ekspert od rozwiązywania ciężkich przypadków, gdyż większość jego kursantów szkoliła się wcześniej bezskutecznie u innych. Idealny przykład tego jak z introwertyka o ogromnym bagażu kompleksów, można zmienić się w pewnego siebie mężczyznę, mającego świetne relacje z ludźmi. Decyzje o swojej zmianie i kupieniu biletu w jedną stronę w podróż zwaną „rozwojem osobistym” podjął w 2009r.
http://www.sekrety-uwodzicieli.pl/

Dodaj komentarz

Top