You are here
Home > pytanie o uwodzenie kobiet > 2 Sposoby Jak Rozkręcić na Randce Nieśmiałą Dziewczynę

2 Sposoby Jak Rozkręcić na Randce Nieśmiałą Dziewczynę

jak rozkrecic i poderwac niesmiala dziewczyne

PYTANIE:

„spotykam się z dziewczyną, ona 17 ja 20, ona jest strasznie nieśmiała, boi sie kontaktu wzrokowego itd, ale nie było żadnych oporów z kc czy dotykiem, bo już na 1 spotkaniu namiętnie. No i ona chyba chce związku ale tak jakby bała sie powiedzieć wprost zebysmy sprobowali czy coś, raz zapytała jakie mam zasady w związku i że jestem świetnym chłopakiem że umiał bym sie zaopiekować dziewczyną, mówi, że jestem ważny… jak to rozegrać? może sie też boi że dostanie kosza bo powiedziałem na samym początku ze nie szukam dziewczyny… robiąc tylko swoje obawiam sie, że ona sie nie otworzy i tak… czy warto ją jakoś nakręcic np mowiac „czy gdybys stwierdziła ze jestes we mnie zakochana i chcesz sprobowac czegos więcej ze mną byłabys z tego powodu zadowolona?”.

Cytat:
No i ona chyba chce związku ale tak jakby bała sie powiedzieć wprost zebysmy sprobowali czy coś, raz zapytała jakie mam zasady w związku i że jestem świetnym chłopakiem

Bardzo mało osób rozumie specyfikę uwodzenia nieśmiałych kobiet. Przede wszystkim – kobiety zwykle BOJĄ się wyjść na „te bardziej zaangażowane”. A nieśmiałe kobiety boją się wręcz chorobliwie.

Kobieta (zwłaszcza nieśmiała) będzie miała problemy z rozmową o związku (wprost). Dodatkowo – jeśli nie będziesz jej okazywał odpowiedniego zainteresowania możesz ją odepchnąć od siebie. Przecież Ona wciąż ma w głowie, że wspominałeś, że nie szukasz związku.

My jako faceci mamy w genach, zdobywanie dużej ilości kobiet. To nas napędza. Kobiety mają odwrotnie – One chcą znaleźć i zatrzymać przy sobie „tego właściwego”.
Nieśmiałe kobiety szczególnie boją się ceny swojego zaangażowania, a więc cierpienia i faktu że nie była Cię w stanie usiedlić.

Rozbij te obawy pokazując, że poważnie ją traktujesz.

Cytat:
czy warto ją jakoś nakręcic np mowiac „czy gdybys stwierdziła ze jestes we mnie zakochana i chcesz sprobowac czegos więcej ze mną byłabys z tego powodu zadowolona?”.

Moja skromna rada: ZAPOMNIJ.

Nie potrzebujesz tego typu zagrywek. NLS stosujesz, gdy masz wyrobiony poziom świadomej kompetencji, wiesz jak to dokładnie działa. W Twoim przypadku może to więcej zepsuć niż pomóc.

Całowała się z Tobą, spędza z Tobą czas, mówi Ci że jesteś świetnym chłopakiem i że jesteś dla niej ważny – Czego jeszcze potrzebujesz, żeby stwierdzić, że jest zainteresowana związkiem?

Potrzebujesz teraz zbudować między Wami nić komfortu i zaufania, bo atrakcyjność już masz. Randkuj z nią, rozmawiaj wieczorami i pokazuj jej siebie.

Nieśmiałe kobiety w fazach randkowania – gdy już się z Tobą pocałuje – nie mają nie wiadomo jakiego deficytu emocji. Mają za to deficyt ZAUFANIA. O zaufanie nieśmiałych osób jest trudniej na początku, ale relacja z taką kobietą Ci to wynagrodzi.

STRATEGIA:

Zabierz ją w miejsca które lubisz i opowiedz jej ich historię. Opowiadaj o tym co Ci się przytrafiło i jakim jesteś człowiekiem. Zapytaj ją o to samo. Kiedy ma problem z mówieniem o sobie – przejmuj inicjatywę.

Tak normalnie, po ludzku. Tutaj nie trzeba fajerwerków. To normalna nieśmiała dziewczyna, która chce być kochana i poważnie traktowana.


STRATEGIA KRYZYSOWA:

Gdy to zawiedzie (niektóre kobiety są szczególnie zamknięte) – normalnie ją przytul.

(nie mówię że to w KAŻDEJ innej sytuacji zadziała, ale w Twojej konkretnej – TAK)

Miałem kiedyś historię, że byłem z kobietą na randce w knajpie. Robiłem z nią co mogłem, ale była zimna i zdystansowana. Dosłownie robiłem co mogłem i z czasem zacząłem czuć, że to trochę jakbym bił głową w mur. To co wtedy zrobiłem, to zmieniłem z nią miejsce – wyszedłem z lokalu na dwór. Po 2-3 minutach po prostu przytuliłem ją pod pretekstem i o dziwo nie chciała się ode mnie odkleić.

Kiedy zdobyłem jej bezgraniczne zaufanie opowiedziała mi o tym co się stało: od zawsze miała kompleksy, to był jej gorszy dzień, czuła że to Ona psuje randkę. Kiedy zmieniłem z nią miejsce – poczuła jakby świeży powiem w tym spotkaniu. Kiedy ją przytuliłem poczuła się akceptowana i to było to czego wtedy potrzebowała.

Masz pytanie? Zostaw je w komentarzu!

Mariusz
Trener relacji damsko-męskich, uwodzenia, umiejętności interpersonalnych. Autor systemu uwodzenia w tańcu. W społeczności uwodzicieli znany jako ekspert od rozwiązywania ciężkich przypadków, gdyż większość jego kursantów szkoliła się wcześniej bezskutecznie u innych. Idealny przykład tego jak z introwertyka o ogromnym bagażu kompleksów, można zmienić się w pewnego siebie mężczyznę, mającego świetne relacje z ludźmi. Decyzje o swojej zmianie i kupieniu biletu w jedną stronę w podróż zwaną „rozwojem osobistym” podjął w 2009r.
http://www.sekrety-uwodzicieli.pl/

Dodaj komentarz

Top